eReport.sk
Tak odchádzajú, alebo nie? Bývalý minister napísal na sociálnu sieť príspevok.
Roman Mikulec. Foto: tasr

Mikulec soptí na nástupcu: Divadlo bez efektu! „Zober si migrantov do svojej vily,“ znie komentár čitateľa

Jediné čo pán Šutaj Eštok ukázal celému svetu počas akcie na hraniciach je to, že je klamár a postrašil tak akurát poľné zajace. Takýto „nahnevaný“ status zverejnil na sociálnej sieti Roman Mikulec (Slovensko, po „starom“ OĽANO), bývalý minister vnútra. Reagoval na nočnú masívnu akciu policajtov a pohraničníkov z pondelka na utorok.

Preventívna akcia na hranici s Maďarskom podľa nového šéfa rezortu vnútra Matúša Šutaja Eštoka „dala jasne najavo nelegálnym migrantom, ale najmä prevádzačom, že slovenská migračná politika sa jasne mení. A nelegálni prevádzači nemajú na Slovensku priestor, aby si robili svoj biznis“. Mikulec, ktorý podľa niektorých komentárov pod svojim statusom „neurobil v tejto veci nič“, to vidí po svojom.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Juraj Krúpa
  2. Roky sme to tu budovali

Mikulec: Treba chrániť schengenskú hranicu

„Opäť len divadlo bez efektu, ktoré zaplatia občania. Dlhodobo sme hovorili, že na stráženie celej hranice s Maďarskom nemá Policajný zbor kapacity. Kam sa vytratili migranti? Nikam! Len počkajú, kým sa vytratia tie kone, psy a drony, ktoré na medializovaný kúsok hranice stiahli z celej SR. A potom budú pokračovať,“ rozhorčuje sa v inom, skoršom statuse Mikulec.

„Schengenskú hranicu treba chrániť a posilniť. To mala byť téma, ktorú mal predniesť pán Fico na zasadnutí v Bruseli. Nielen pro-ruské rozprávanie o zrušení dodávok zbraní na Ukrajinu,“ uzatvára Mikulec.

„Ty mlč, neochránil si Slovensko! Migranti veselo prešli cez hranice! Zober si ich do svojej vily,“ znie jeden z množstva rozhorčených komentárov pod Mikulcovým statusom.

Zdroj: fb/romanmikulec13


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Mikulec soptí na nástupcu: Divadlo bez efektu! „Zober si migrantov do svojej vily,“ znie komentár čitateľa

Odoberať
Upozorniť na
18 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre