tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Foto: facebook

Môže toto urobiť minister? Mikulec šaškuje so psíkom a v obleku na koni

Šéf rezortu vnútra Roman Mikulec sa pochválil na sociálnej sieti fotografiami z pripravovaného kalendára. Policajti sľubujú, že bude plný psov a koní. Chýbať by však nemal ani minister vnútra, za čo si vyslúžil od niektorých fanúšikov poriadnu nakladačku. A čo vy? Zavesili by ste si takýto kalendár na stenu?

Na fotografiách, ktoré zverejnil Mikulec, je odfotený s roztomilým šteniatkom či viacerými služobnými psami. Oblek ministra vnútra musí byť naozaj kvalitný, pretože prežil dokonca aj jazdu na koni. „Pripravujeme kalendár na rok 2021. Tentokrát bude venovaný našim štvornohým pomocníkom – služobným koňom a psom. Viete, že okrem nemeckých ovčiakov má policajná kynológia aj dobermana, holandského ovčiaka, weimarského stavača či dokonca jacka russela? Pre náš rezort pracuje 736 služobných psov a 19 koní,“ pochválil sa Mikulec.

Kým na jeho sociálnej sieti nevzbudili fotografie väčší rozruch, inak to bolo u Polície Slovenskej republiky, ktorá status zdieľala. „Kalendár bez Mikulca by nebol? Celkom to tam kazí,“ pustil sa do ministra jeden diskutujúci. Pridal sa ďalší. „Ten sakáč mi tam vôbec nesedí.“ Jeden fanúšik dokonca ministra oznámkoval. „Za pretŕčanie máte 1*.“

Niektorým fanúšikom však prítomnosť ministra na fotografiách neprekážala. A ani nemusela, pretože podľa ministerstva vnútra by mala byť v kalendári iba jedna foto so šéfom rezortu. „Vybraná fotografia ministra Romana Mikulca so zvieratami bude súčasťou jeho príhovoru na 2. strane kalendára,“ odpísali nám z tlačového odboru. Ale na radosť asi dôvod nie je, pretože rezort plánuje vytlačiť 13 000 kusov, ktoré budú určené najmä zamestnancom. „Niekoľko kusov však bude možné získať ako darček cez sociálne siete rezortu,“ nechali sa počuť z ministerstva, takže nádej na vlastnenie kalendára plného psov, koní a jednej foto ministra predsa len existuje.

Celý tento špás si ministerstvo vyrába vo vlastnej réžii. Fotografie spravil interný fotograf z rezortu vnútra a tlač zabezpečuje Centrum polygrafických služieb MV SR v cene 1,02 eur za kus bez DPH. Na budúce by sa však mohol minister možno inšpirovať u našich protinožcov, kde polonahí austrálski hasiči takisto pózujú so zvieratami. Výťažok z predaja kalendára a iných predmetov venujú rôznym charitám.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Môže toto urobiť minister? Mikulec šaškuje so psíkom a v obleku na koni

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku