tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Michal David, foto: profimedia

Michal David na Tenerife: Domov sa tak skoro nevráti!

Michal David (60) je od novembra minulého roka s rodinou v zahraničí. Nie však ako dovolenkár provokatér. Nependluje hore-dole. Odletel na Tenerife, kde má letný domček. Boj s koronavírusom tak zažíva na španielskych ostrovoch.

Hudobník a skladateľ si na Tenerife prezieravo zaobstaral letný domček, kde sa s rodinou na čas presťahoval už pred Vianocami. Nariadenia však musí dodržiavať aj tam. „Takisto tu platia vládne nariadenia. Vonku sa môžete pohybovať iba s rúškom. Všetci to tu striktne dodržiavajú, a preto je tu málo nakazených,“ prezradil David.

Vystupovať pred publikom teraz hitmaker nemôže. Koncom marca ho však čaká online koncert v českom divadle Broadway, na ktorý priletí len na otočku. „Určite sa opäť vrátim. Rodina však zostane na Tenerife. Do Čiech prídem, keď sa bude dať opäť koncertovať,“ tvrdí spevák.

Situáciu mu mnohí môžu len závidieť. Na Tenerife je takmer po celý rok krásne počasie. „V reštauráciách môžete sedieť po štyroch pri jednom stole a smú naplniť iba 50-percentnú kapacitu reštaurácie. Po 22. hodine je zákaz vychádzania. Obchody sú otvorené,“ prezradil Michal David, ktorý je na Tenerife spokojný.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Michal David na Tenerife: Domov sa tak skoro nevráti!

Čítajte viac…

Šport

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku