eReport.sk
metagram
Foto: Andy Winson

Metagram – prichádza najväčšia vzdelávacia platforma osobnostného rozvoja

Už o pár dní, v magický dátum 22.2.2022 otvorí svoje brány unikátny projekt – platforma osobnostného rozvoja Metagram, za ktorou stojí medzinárodne uznávaný mentor a kouč v oblasti ľudského potenciálu a prosperity – Andy Winson.  

Andymu sa za roky svojho pôsobenia podarilo vytvoriť celú radu špecializovaných transformačných tréningov, seminárov, online programov, videí a rôznych kurzov, prostredníctvom ktorých vedie ľudí k osobnej, vzťahovej či finančnej prosperite. Metagram je však v porovnaní s doterajšími projektami niečo celkom iné.

„Spolu s mojím tímom sme už dlhšiu dobu rozvíjali myšlienku, ako odovzdať a sprístupniť čo najväčšiemu množstvu ľudí hodnotné informácie a poskytnúť im odpovede, návody a riešenia na ich najčastejšie životné výzvy. A to za dostupnú cenu, celoročne a s prístupom odkiaľkoľvek na svete. Každý plán však potrebuje dozrieť. Tá správna chvíľa nastala práve minulý rok, keď sa mi podarilo spojiť tých správnych ľudí a ja sa veľmi teším, že sa nám tento dlhoročný sen podarilo uskutočniť,” hovorí autor projektu, Andy Winson. 

Projekt, aký tu ešte nebol

Metagram má potenciál stať sa najväčšou vzdelávacou platformou osobnostného rozvoja na Slovensku a v Čechách. Nájdete v ňom stovky kurzov, videí a live vysielaní od top slovenských a českých expertov, ktorí budú na pravidelnej báze prinášať nový obsah z najrôznejších oblastí života. Medzi odborníkmi, ktorí sa v Metagrame podelia o svoje skúsenosti, konkrétne funkčné stratégie a know-how sú mená ako Barbara Sviežená – vedkyňa, genetička, mikrobiologička, uznávaná výživová poradkyňa venujúca sa emočnému jedeniu, Michal Kopecký – online stratég a biznis mentor, autor úspešných knižných bestsellerov, Marián Nemeš – expert na zlato a drahé kovy, Norbert Noro Grofčík – profesionálny tanečník, choreograf a finalista súťaže Česko Slovensko má talent 2021, Denisa Palečková – lektorka partnerských vzťahov a vedomej sexuality, Marián Biesik – biznis stratég, Monja Prole – mentorka v oblasti podnikania. A mnoho mnoho ďalších odborníkov a expertov, ktorí sa s divákmi Metagramu podelia o svoje dlhoročné skúsenosti.

Všetko pod jednou strechou 

Či už túžite schudnúť, zdravo sa stravovať, naštartovať alebo vylepšiť svoj biznis, posunúť sa kariérne, zapracovať na svojom vzťahu, výchove detí či vedieť, ako sa stať produktívnejším a žiť harmonický a vyrovnaný život, to všetko odteraz nájdete na jednom mieste. Môžete sa tešiť na pravidelné LIVE cvičenia či tanečné tréningy, tipy na zdravé varenie, najnovšie stratégie z online či offline podnikania, aktuality z oblasti investovania a peňazí, meditácie, vysielania pre tínedžerov či rozhovory so známymi osobnosťami pre oddych a pohodu.

„Naším cieľom je sprístupniť seba-vzdelávanie širokej verejnosti a každému, kto túži byť v živote spokojný a chce napredovať. Umožniť každému pracovať na sebe a rozvíjať sa za cenovo dostupných podmienok a to v 5 kľúčových oblastiach života každého z nás: zdravie a výživa, vzťahy a komunikácia, kariéra a biznis, peniaze a celkový work-life balance pre rovnováhu v živote,” vysvetľuje riaditeľka a koordinátorka projektu, Daniela Rau.

„Metagram má byť miestom, kde získate všetko na jednom mieste: nielen množstvo hodnotných informácií, tipov, rád a konkrétnych návodov od odborníkov, ale aj obrovskú vzájomnú podporu, motiváciu do každodenného života a komunitu ľudí, ktorí sa vedia vzájomne pochopiť a aj podporiť. Naši odborníci a lektori sú pripravení krok po kroku vás každý deň viesť a sprevádzať na ceste k dosiahnutiu všetkých vašich snov a cieľov, nech sú akékoľvek,” dodáva Daniela Rau.

Galavečer Úspechu

Slávnostné spustenie Metagramu sa uskutoční v nádherný dátum: utorok 22.2.2022 počas živého vysielania Galavečera Úspechu. Za prítomnosti známych osobností z televíznej obrazovky zažijete večer plný zábavy, radosti a inšpirácie. Moderátorom večera bude uznávaný slovenský moderátor Valér Ferko: „Som poctený, že môžem byť súčasťou tohto fenomenálneho projektu a mám obrovskú radosť, že Metagram podporili aj známe slovenské osobnosti, herci a športovci.”

– Foto: Andy Winson

Pozvanie na Galavečer prijali Twiins, Paľo Drapák, Lera, Lenka Machciníková, Zuzana Strausz Plačková, René Strausz, Šorty, Martin Kližan, Michal Morvay a ďalší. A aj VY vďaka LIVE online vysielaniu môžete byť zdarma pri tom a zažiť úžasný večer v spoločnosti hviezd a odborníkov. Stačí sa registrovať na webe www.metagram.sk a rezervovať si svoje miesto na online vysielaní. Počas Galavečera Úspechu dôjde k oficiálnemu spusteniu Metagramu a zároveň aj k jeho slávnostnému krstu. Krstnými rodičmi budú docentka Eliška Kubíková – uznávaná chirurgička a držiteľka ocenenia absolútna Slovenka roka a aj slovenský spevák, skladateľ a hudobník – Samuel Tomeček. Keďže časť obsahu v Metagrame  bude venovaná aj tínedžerom a detskému divákovi, platforma bude mať netradične aj tretieho krstného rodiča, a tým bude detská herecká hviezda – Tobias Kráľ.    


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Metagram – prichádza najväčšia vzdelávacia platforma osobnostného rozvoja