eReport.sk
Megan Markle, foto: Naresh777/shutterstock

Meghan poznala kráľovský život iba z rozprávok. Sama sa cíti ako Ariel

Meghan Markle použila príbeh Malá morská víla na opísanie svojich zážitkov v kráľovskej rodine. Počas rozhovoru pre Oprah sa vojvodkyňa zo Sussexu prirovnala k Ariel – morskej panne, ktorá sa zamiluje do pinca Erika. Prechádza rôznymi skúškami a trápením a aby mohla byť s ním, dokonca daruje zlej Uršule svoj hlas. Nakoniec však všetko skončí dobre, Ariel sa stane človekom a žije s princom šťastne až do smrti.

Meghan uviedla tento príbeh v súvislosti s tým, že jej pripomína jej osobné skúsenosti v Buckinghamskom paláci. Keď sa Harry minulý rok rozhodol zobrať veci do vlastných rúk a opustil kráľovskú rodinu, pár hľadal útočisko v Kalifornii. Lockdown kvôli korone im prišiel vhod, pretože sa mohli pokojne venovať výchove syna Archieho.

O kráľovských rodinách čítala len v rozprávkach

Meghan uviedla, že dorástla a dospela a teraz už vie o kráľovskej rodine viac. „Poviem vám, že som do toho išla naivne.“ Dodala, že svoj život s princom si neromantizovala, ale pripustila, že o kráľovskej rodine vedela iba to, čo čítala v rozprávkach.

Na otázku Oprah, či bola teda „ticho alebo bola umlčaná“, odpovedala: „To druhé.“ Dokonca priznala, že svadbu s Harrym mali už tri dni predtým, ako ich zosobášili na hrade Windsor v roku 2018.

Tieto odhalenia a priznania naznačujú, že sa Meghan po tomto rozhovore už asi nikdy nevráti do Británie.

Meghan a Harry – Foto: shutterstock, tasr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Zaujímavosti