eReport.sk
Foto: tasr

Meghan Markle a princ Harry: Rozdelia ich ambície?


Bývalá herečka Meghan Markle má veľké plány. Chcela by využiť svoj vplyv a vstúpiť do politiky. Jej manžel princ Harry však má úplne iné predstavy. Rozdelí ich to?

Bývalá hollywoodska herečka Meghan Markle dáva jasne najavo politické ambície. Chce využiť svoj vplyv, aby zmenila svet. Jej manžel však toto nadšenie nezdieľa. Politika ho až tak veľmi nezaujíma.

Harry v súlade s kráľovskými tradíciami sústredí svoju pozornosť predovšetkým na charitu a dobré skutky. Osobne sa venuje najmä deťom a vojnovým veteránom. Penny Junor, ktorý píše o kráľovskej rodine, tvrdí, že už skôr bolo jasné, ako sa manželia rozchádzajú v názoroch na spôsob, akým sa dá svet zmeniť k lepšiemu.

Kráľovská rodina je stáročná inštitúcia, ktorá poskytuje jedinečnú platformu na charitatívnu činnosť a zlepšenie života ľudí, ale nie je odrazovým mostíkom na globálne zmeny. Podľa experta, Meghan počas svojho kráľovského pôsobenia zistila, že na kráľovskom dvore nie je miesto pre niekoho s politickými ambíciami. Najbližšie týždne ukážu, či sa manželia zhodnú, alebo ich rozdelia priveľké ambície Meghan Markle.

foto: tasr

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Meghan Markle a princ Harry: Rozdelia ich ambície?

KOMENTOVALI STE: