tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Erik Ňarjaš Foto: FB/EŇ

Matovičovho tanečníka Ňarjaša rozobrali ľudia na atómy: Ty análny skialpinista! Už vylez z…

Takú vlnu kritiky asi nečakal. Poslanec za hnutie Obyčajní ľudia a tanečná hviezda Erik Ňarjaš si rypol do šéfa SaS Richarda Sulíka. Pred niekoľkými dňami zavítal do saskárskych virtuálnych vôd na sociálnej sieti a ostro zvozil šéfa liberálov pod jeho statusom. Za niekoľko dní pribudli stovky odpovedí na Ňarjašov komentár. Väčšinou išlo naozaj o ostrú kritiku. Čo všetko fanúšikovia SaS adresovali Matovičovmu tanečníkovi?

„Vaše slovo pán Sulik stoji za toaletný papier. Povalili ste vládu, teraz sa snažíte o druhú. Vy ste nespôsobilý byť v politike! Odstúpte a už nevymýšľajte bludy, ľudia potrebujú pomoc, nie tieto vaše večné zámienky o krízu!“ udrel Ňarjaš na Sulíka.

Extanečník z televíznej šou Let’s Dance reagoval na status, v ktorom liberáli vyjadrili názor na tlačovku Igora Matoviča, počas ktorej premiér vyrukoval s podmienkami pre koaličných partnerov. Ňarjašov komentár na sociálnej sieti je starý už niekoľko dní, za ten čas Sulík so svojimi ministrami už opustili rezortné kreslá. Tanečníkove vyjadrenie, ale žilo vlastným životom a reagovalo naňho komentujúci vo vyše 800 odpovediach. A treba povedať, že si užívatelia sociálnej siete vôbec nebrali servítky pred ústa.

Poslanec Erik Ňarjaš. – Foto: FB/Erik Ňarjaš

Tanečník z parlamentu

Veľké množstvo komentujúcich sa na Ňarjašovu adresu vyjadrilo pri komentári naozaj ostro. Veľa užívateľov sociálnej siete riešilo práve Ňarjašovu tanečnú kariéru. „To akože vážne? Vytvoril fungujúcu firmu bez daňových podvodov, má výsledky a tie sa rátajú, vy tanečník ste spôsobilý byť v politike?“ obhajuje jeden z komentujúcich šéfa liberálov.

Aj ďalší komentár reaguje na poslancovu hviezdnu minulosť. „Tanečník je zrazu odborník na politiku?“ pýta sa jeden z komentujúcich uštipačne.

Ňarjaš to na profile Richarda Sulíka poriadne schytal. – Foto: FB/Richard Sulík

„A teraz odtancuj tam odkiaľ si prišiel,“ stálo v ďalšej odpovedi na Ňarjašov komentár. Za kritickou poznámkou nechýbali ani emotikony exkrementu.

Podliezanie premiérovi

Komentujúcim hlavne vadila Ňarjašova snaha brániť silou mocou premiéra. „Ty okrem komentárov v štýle análneho skialpinizmu si čo urobil zo svojej pozície? Ći len berieš štyritisíc mesačne za nič, prípadne si robíš prieskumy na svojom instagrame?“ udrel jeden z užívateľov Facebooku.

„Hlbšie ste sa už pánu premiérovi a straníckemu šéfovi do riti nevopchali?“ objavila sa tematicky príbuzná otázka pod statusom. Práve táto tematika sa stala obľúbenou na virtuálnom bojisku pod Ňarjašovým vyjadrením.

Komentujúci poslanca nešetrili. – Foto: FB/Richard Sulík

„Keď vylezieš z Matovičovho zadku, skús najprv rozmýšľať, ak si niečoho takého schopný, a potom píš…“ radí poslancovi so slabosťou na tanečné kreácie komentujúci.

Ľudia už naložili aj inému Matovičovmu poslancovi

Ňarjas nie je jediný poslanec OĽaNO, ktorý sa na sociálnych sieťach stretol, jemne povedané, s nepochopením publikovaného názoru. Ľudia poriadne naložili aj jeho kolegovi z hnutia Milanovi Kuriakovi za to, že tvrdo skritizoval prezidentku Zuzanu Čaputovú. „“Kde berie taký riťolezný typ ako ste Vy pane drzosť kritizovať p. prezidentku. Už neviete ako by ste sa toho vášho pošahaného niktoša zastali. Nechajte ju na pokoji, je to dáma, ktorá na rozdiel od vás v tom OĽajNE má nejakú úroveň ako človek a aj ako politik. Veď sa len pozrite na toho vášho šéfina a jeho statusy a prejavy. Úbohosti,” aj toto napríklad odkázal poslancovi Kuriakovi jeden z komentujúcich.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovičovho tanečníka Ňarjaša rozobrali ľudia na atómy: Ty análny skialpinista! Už vylez z…

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku