tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Jozef Viskupič. Foto: tasr

Matovičov bratranec zhejtoval trnavské očkovacie centrum! Kto vám to kázal, opýtal sa primátora

V trnavskom kraji, tak ako i inde na Slovensku, sa už nejaký ten čas vo veľkom očkuje. Ľudia však frflú, že v Trnave nemajú kde pred očkovacím miestom zaparkovať, nepáči sa im ani dlhý rad. Do celej diskusie sa zapojil aj primátor Trnavy Peter Bročka, ktorý ukázal prázdne očkovacie miesto s množstvom parkovacím miest. Problém je, že nefunguje.

„Už skoro mesiac máme postavené veľkokapacitné vakcinačné centrum v mestskej športovej hale, ktoré štát ignoruje a VÚC detto. Hlavne, že vytvárajú chaos na strednej škole uprostred zástavby rodinných domov. Majú bordel v registrácii a ešte drankajú policajtov. Mesto pripravilo celé zázemie a záchytný parking. Naša mestská polícia je rovnako k dispozícii,“ nechal sa počuť na sociálnej sieti Bročka. Jeho komentár ale zdvihol zo stoličky premiérovho bratranca a jeho blízkeho spolupracovníka Jozefa Viskupiča, ktorý je županom v Trnavskom samosprávnom kraji.

„Trnavský kraj má najväčšiu víkendovú kapacitu v očkovaní na Slovensku. 10 000 zaočkovaných za sobotu a nedeľu. V očkovacích miestach v Trnave, Dunajskej ani Skalici žiadny chaos nie je a ani sa nevytvára,“ trval na svojom Viskupič. Podľa neho nemalo zmysel ťahať ľudí na jedno miesto a to do športovej haly. Bročkovi vyčíta, že nezdvíha telefón. „Kto vám to kázal stavať, prečo ste to robili pred mesiacom, koho ste sa pýtali a prečo nekomunikuješ ani v tejto situácii, je pre mňa záhada,“ zakončil Viskupič a pripojil aj fotografiu, ktorá mala dokazovať, že celú situáciu majú pod palcom. To ale nemal robiť, lebo okamžite sa vyrojili skúsenosti ľudí z očkovania.

Ľudia hovoria o chaose

„Bol som sa previezť okolo. Osobná skúsenosť je vždy najlepšia. Je tam celkom krásny chaos v tých uličkách. Obyvatelia domov musia mať ohromnú radosť, keď všade okolo samé autá pred ich bránami po chodníkoch,“ napísal jeden diskutujúci. „Išiel som práve autom okolo Daxnerovej. Šóra ako do Tuzexu za socíku. Akurát sa nečaká na rifle, ale na vakcínu,“ podelil sa o skúsenosť ďalší. Ozvali sa však aj takí, ktorí mali dobrú skúsenosť. Do vyostrenej diskusie sa zapojila aj bývalá podpredsedníčka parlamentu za Smer Renáta Zmajkovičová. V spore sa postavila na stranu primátora Trnavy. „Pán primátor, premiér si vytvoril opozíciu i z komunálnej samosprávy. Odmieta podávanú ruku. Otázka je prečo,“ zamyslela sa.

Pridala sa aj ďalšia diskutujúca, ktorá to ale natrela obom „kohútom“. „Ja vás nechápem oboch. Miesto urýchlenej spolupráce ste tu ako dve sopľavé deti. A od*ierajú si to občania. Teraz v tejto dobe sa tu vybavujete na facebooku. Jeden myslel, druhý myslel a nedomyslené všetko. Držím vám palce, aby ste vy dvaja ozaj mysleli najprv na ľudí a až potom na vlastné egá a staré krivdy.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovičov bratranec zhejtoval trnavské očkovacie centrum! Kto vám to kázal, opýtal sa primátora

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku