eReport.sk
Igor Matovič, foto:tasr

Matovič tajne odfotil Hegera na úrade vlády. Ľudí záberom opäť len vytočil


Expremiér Igor Matovič opäť mierne provokoval na sociálnej sieti. Zavesil fotku premiére Hegera ako vraj pracuje aj v noci. Na zábere z úradu vlády je sám s respirátorom na ústach. A to mnohých ľudí poriadne rozzúrilo.

„Je 0:51 utorok ráno … a tak som si povedal, že vám sprostredkujem aktuálny pohľad do zákulisia našej politiky … aby ste vedeli, že máte premiéra, ktorý na ľudí myslí aj vtedy, kedy už veľká väčšina z vás sladučko spinká. Ste v dobrých a starostlivých rukách … a dúfam, že ma nezabije za fotečku,) Brúúú,“ napísal Matovič.

– Foto: FB/igormatovic

Čo mu na „tajnú“ fotku povedal premiér Heger nevedno, isté ale je, že Slováci ostali mierne povedané zaskočení. Našli sa aj pozitívne komentáre, ale ako vždy aj ľudia, ktorí si nedávali servítku pred ústa. Väčšina ľudí Matovičovi odkázala, že ani oni nespia, ale na rozdiel od neho rozmýšľajú z čoho budú žiť. „Skutoční hrdinovia teraz v nemocniciach zachraňujú životy. A nepostujú o tom fotečky,“ odkazala mu Rita. Pridal sa aj samotný záchranár Martin, ktorý si tiež neodpustil komentár: „Väčšina nás záchranárov 24 hodín ťažko pracuje, pričom vy politici sladko spinkáte… pán minister nemyslíte, že by si ľudia ktorí iba zachraňujú životy zaslúžil trošku viac vašej pozornosti? Čakal som od vás zmenu, preto som vás volil.. ale aby p. premiér nás hodil do jedného vreca s vagabundom Ficom a psychicky chorým Kotlebom.. to ma veľmi urazilo a všetkých mojich kolegov. A vôbec už nehovorím o tom 350e jednorázovom príspevku. Ste zabudli povedať, že je to v superhrubej mzde, vlastne to je jedno.“ Odporučil mu aby radšej odslúžil 24 hodinovú službu na záchranke a potom dal status na facebook, ako sa bude cítiť.

Našli sa však aj takí, ktorým sa záber nezdal reálny. „Keby tá fotka bola naozaj teraz, alebo pred hodinkou, tak by miestnosť osvetľovalo umelé osvetlenie, bolo by vidieť tieň. Mne svetlo vrhá tieň mojich rúk na stôl ako pracujem. Lenže na fotografii tieň nie je a miestnosť je osvetlená rovnomerne, ako to dokáže iba prirodzené slnečné osvetlenie, alebo nie? Takže status je sporný,“ zamýšľa sa podozrievavo Marcela. Nájdu sa aj ľudia, ktorým sa nepozdáva, že by v noci sedel sám s respirátorom na ústach. „A určite tam sedí v rúšku…Veríme všetko,“ odkazuje ironicky Roman a pridala sa aj Erika: „Vy ste tam sám v noci s respikom?“ Všetko to zaklincovala Miroslava, ktorá Matovičovi odkázala, že ona osobne by bola oveľa pokojnejšia, keby radšej spal.

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič tajne odfotil Hegera na úrade vlády. Ľudí záberom opäť len vytočil

3 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: