eReport.sk
Igor Matovič Foto: tasr

Matovič sa vybral na služobku do USA. Ľudia ho zvozili za jeho oblečenie!

Minister financií Igor Matovič (OĽANO) odletel do amerického Pittsburghu, kde bude rokovať s najvyšším vedením oceliarskeho koncernu U. S. Steel o budúcnosti železiarní. Svojou cestou sa pochválil aj na sociálnej sieti. Netrvalo dlho a spustila sa vlna kritiky na postoj, ale hlavne na oblečenie.

„Dnes a zajtra rokuje náš tím z ministerstva financií v Pittsburgu s vedením US Steel corporation … verím, že o skvelej budúcnosti ich závodu na východnom Slovensku. Po rokovaniach s predstaviteľmi US Steel, ktoré som viedol ako premiér, dnes ich budem za slovenskú stranu viesť ako minister financií, pod ktorého spadá Plán obnovy … s cieľom urobiť z US Steel Košice okrem ekonomického lídra aj ekologického lídra Východu,” pochválil sa Matovič.

Rokovania za veľkou mlákou sa dotknú prechodu na nízkouhlíkovú ekonomiku, zníženia emisií skleníkových plynov v priemysle, ale aj Plánu obnovy a odolnosti SR. Matovič odletel do USA na pozvanie spoločnosti U. S. Steel.

Matovič sa vybral do Pittsburghu riešiť budúcnosť U. S. Steel. – Foto: facebook IM


Nabudúce choďte rovno v teplákoch

K svojmu príspevku pridal Matovič aj fotku priamo z letiska. So založenými rukami, v ležérnom saku a v rifliach sa rozpráva s členom posádky. A to si všimli aj jeho sledovatelia na sociálnej sieti a nenechali na ňom nitku suchú. „Nabudúce choďte rovno v teplákoch na stretnutie,” píše Mario. Pridáva sa aj Pavol: „To je fakt taký problém obliecť si niečo príhodnejšie, ako gate z miletičky a topánky snáď ešte zo stužkovej? Ďalšiemu fanúšikovi sa zase nepozdáva expremiérov postoj počas komunikácie. „Založené ruky pri komunikácií s niekým je fakt veľká arogancia. Trošku slušnosti by nezaškodilo,” neodpustil si komentár Dalibor.

Väčšine ľudí ale predsa len prekážalo viac to oblečenie, v ktorom sa Matovič vybral na služobku „Ministrom financií nemôže byť chudobný človek, ktorý nemá na jeden slušný oblek na reprezentáciu,” odkázala mu Lubka. „Rifle??? Minister financií…..Pavlínka by sa mala viac starať ak to sám nezvláda,” podpichla Jitka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport