tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Minister financií Igor Matovič (OĽaNO), Foto:tasr

Matovič sa rozcítil: Bojoval som nevymáchanou hubou a karavanom!

Minister financií Igor Matovič mal opäť slabú chvíľku a tak si vylial srdce na sociálnej sieti. Zdieľal spomienku z roku 2016 a hneď ju aj patrične, ba až poeticky, okomentoval. Reakcie prišli obratom.

„Dnes nadránom sme pred parlament zaparkovali náš spoločný štátny majetok (kúpený z peňazí za vaše hlasy vo voľbách) – karavan, ktorý sa stal symbolom protestov Bonaparte,“ zdieľa Matovič spomienku z roku 2016. Leto toho roku sa nieslo v znamení protestov pred komplexom Bonaparte, kde si premiér Robert Fico prenajímal byt od dnes už odsúdeného kontroverzného podnikateľa Ladislava Bašternáka. „Myslím, že takto bude mať svoje dôstojné miesto a bude všetkým (aj dnešným predsedom parlamentov, ktorých si Danko pozval) pripomínať hanbu, ktorú máme za premiéra a ktorá sa bez hanby nechá vydržiavať cez prinízky nájom v ukradnutom byte. Pripomínať ministra vnútra, ktorý čulo a potajme kšeftuje s daňovým zločincom Bašternákom. Pripomínať zbabelého Danka a Bugára, ktorí za judášsky groš tieto špinavosti kryjú.“ Na záver pridal konštatovanie, že každý poslanec má nárok na dve parkovacie povolenia, no tak si jedno vybavil.

Bojoval som nevymáchanou hubou

Ubehlo presne 5 rokov, situácia na Slovensku sa radikálne zmenila a expremiér Igor Matovič sa pri spomienke opäť raz svojsky zamyslel. „Časy revolučné. Keď absolútne Zlo NAKu vydalo do rúk bossovi nitrianskej mafie. Keď NAKA a SIS na jeho objednávku nezákonne sledovali novinárov a nás ako opozičných politikov. Keď Jano Kuciak bojoval perom a ja nevymáchanou hubou a karavanom. Keď odvaha sa lupou hľadala a miliardy eur tiekli potokom na účty Zla a jeho kumpánov … medzičasom sa veľa stalo až Zlo ovládlo až živočíšny strach, že nakoniec svedectvá prídu až k nemu samotnému. Prestalo slopať a začalo svoj životný zápas o pobyt na slobode. Oblbovať ľudí stále vie, má talent, to mu treba uznať,“ môžeme len hádať koho tým financmajster myslel.

Matovič pred pár rokmi zaparkoval pred parlamentom karavan – Foto: FB/IM

Matovič si vylial srdce a jeho sledovatelia na sociálnej sieti hneď reagovali. „Dobre a tie ostatne predvolebne sľuby? Lebo štát je komplexnejší ako toto,“ rypol si Lubo. Katarína má na celú akciu svojský pohľad: „Za hlasy vo voľbách kúpite karavan? Radšej ste mali pohnúť rozumom a dať tie peniaze niektorému detskému domovu, alebo im kúpiť auto, aby mali na výlety.“ „Sľubov habadej a (skutek utek) …. Hlavne že sa má moja rodina dobre a na druhé sa môžem vys*ať … Malo sa tu lepšie žiť podľa rečí aké si mal. Za to si dostal hlasy a môžem povedať za viac ľudí, že je tu ešte horšie … Tak teda kde je tá tvoja predvolebná kampaň? Špajza prázdna na lotérie chu**viny sú peniaze a na nič iné nie. Ta ja už nechápem … Minister financií nemal by štát pomáhať ľuďom a nie ľudia štátu?“ pýta sa Marek.

Mohlo by vás zaujímať:

  1. Igor Matovič počas predvolebnej kampane.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič sa rozcítil: Bojoval som nevymáchanou hubou a karavanom!

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku