eReport.sk
Boris Kollár, foto: tasr

Matovič má pre Borisa Kollára pripravené pikantné otázky

Víkendová autonehoda predsedu parlamentu Borisa Kollára (Sme rodina) začína byť horúcim zemiakom hlavne pre jeho koaličných partnerov. Kollár sa totiž prevážal v štátnej limuzíne s krásavicou Miroslavou Fabušovou v čase, keď bol zákaz vychádzania a na Orave a v Bardejove sa konalo pilotné testovanie národa, ktorého sa zúčastnili viacerí vládni predstavitelia.

Prostoreká bývalá finalistka Miss Universe sa nechala počuť, že ju politik vyzdvihol doma, lebo potrebovala ísť do Bratislavy po lieky. „V sobotu ma Boris bral do lekárne, liečim sa na tetániu a lieky a vitamínové doplnky, ktoré užívam, v Dunajskej Lužnej, kde momentálne žijem, nemajú. Keďže sa vracal od syna z Mostu pri Bratislave cez Dunajskú Lužnú, tak ma po ceste zobral,“ prezradila pre zenskyweb.sk Fabušová. Stačí sa však pozrieť do komentárov a zistiť, či jej tvrdeniu ľudia uverili.
Slová Fabušovej premiér Igor Matovič nekomentoval, svoje chce počuť od samotného Kollára. „Počkám si na to, kým bude Boris Kollár fit a budem sa ho na túto tému určite pýtať. Je iné, ak osoba, ktorá s pánom predsedom parlamentu cestovala v aute bude jeho blízka osoba, s ktorou žije a zdieľajú spoločnú domácnosť a je úplne iné, ak to bude osoba, ktorú náhodne niekde stretol, nieže náhodne stretol, ale kedy tedy sa s ňou stretne.“
Matovič dodal, že keďže Kollár prekonal ťažkú operáciu, nemá svedomie sa ho na to pýtať teraz. Premiér tiež povedal, že nemá informáciu, aký mal Kollár v sobotu pracovný program. „Nemám ju mať od koho. Ja to chcem počuť od Borisa Kollára,“ dodal.

Foto: tasr, instagram MF


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matovič má pre Borisa Kollára pripravené pikantné otázky

Najnovšie