eReport.sk
Matematik Richard Kollár. Foto: YouTube

Matematik nechce strašiť, ale: A je to tu. Všeobecná predpoveď toho, čo sa stalo a čo sa zrejme stane!

Čísla nakazených a aj obetí opäť rastú, takže je jasné, že omikron už udrel v plnej sile. Matematik Richard Kollár nechce zbytočne strašiť, ale tvrdí, že každý deň počas najbližších pár týždňov sa bude pomerne rýchlo zhoršovať epidemická situácia na Slovensku.

„A je to tu. Už ďalej nebudeme čakať. Každý deň počas najbližších pár týždňov sa bude pomerne rýchlo zhoršovať epidemická situácia na Slovensku. Prispôsobte tomu aj svoje správanie, či ste zaočkovaní, či nie. Prečítajte si moje predchádzajúce posty, čo očakávať, a čo môžete spraviť sami pre seba,“ píše Kollár.

V 10tich bodoch pridáva všeobecnú predpoveď toho, čo sa stalo a čo sa zrejme stane:
1) variant omikron je nezmysel, ďalší diel zbytočného strašenia
2) ku nám sa to nemusí dostať, alarmisti zase strašia, v južnej Afrike sa nič nedialo, pohodička
3) počet prípadov stúpa, ale infikujú sa len mladí a tým nič nie je, nemocnice stále klesajú, zbytočné strašenie, otvorte fitnes centrá pre všetkých!
4) prípadov je síce veľa, aj starších, ale omikron je mierny, nemocnice stále predsa stíhajú, nestrašte už zbytočne, zvládneme to!
5) nemocnice síce už nestíhajú, ale umelé pľúcne ventilácie nie sú vôbec plné, v Snine sú ešte dve miesta! Na omikron ľudia nezomierajú, nestrašte! Prečo sa nemôžem objednať na test, ako sme sa to pripravili?
6) áno, aj ventilácie sú už plné a sú na ne čakacie listiny, ale omikron je mierny, počet obetí nestúpa, bude ich len málo v porovnaní s druhou svetovou vojnou! Prečo je zatvorené moje kaderníctvo? Prečo mi neodvážajú smeti? Kde sú tí policajti a hasiči, čo som ich volal pred 10 minútami? Ako to, že sme sa nepripravili?
7) iba štyri dni sme doma bojovali s COVIDom, zjedli sme len tri balenia ivermektínu, bola to chripôčka, deti sú síce teraz v poľnej nemocnici, ale inak pohodička, je to mierne ochorenie
8 ) neklamte o nadmerných úmrtiach, dajte nám pokoj s koronafašizmom! Vidíte, všetko sme zvládli a nič také strašné sa neudialo, to boli skoro samí starí ľudia, tí by umreli aj tak
9) variant tau je nezmysel, ďalší diel zbytočného strašenia
10) long COVID???

– Foto: FB/richardkollar


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Matematik nechce strašiť, ale: A je to tu. Všeobecná predpoveď toho, čo sa stalo a čo sa zrejme stane!

6 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Šport

Zaujímavosti