eReport.sk
Maroš Kramár, kedysi lámač ženských srdcí, foto: profimedia

Maroš Kramár zverejnil fotografiu, keď ho ešte považovali za sexsymbol!

Je to vyše dvadsať rokov dozadu, kedy za ním ženy šaleli. Dnes už herec vyzerá úplne inak.

Jeho dcéra pred pár dňami oslávila dvadsiate prvé narodeniny. Maroš Kramár (61) ukázal svoju fotografiu z tých čias a je na nepoznanie. Dnes je prešedivelý s hustými vráskami. Na fotografii spred rokov však pózuje mladík plný energie.

Bol o neho záujem

Pred vyše rokom ukončil herec s manželkou Natašou manželstvo po dvadsiatich piatich rokoch.Rozvod vraj trval iba dvadsať minút. Umelec nikdy nemal núdzu o nápadníčky. Či sa im bránil, je otázne, avšak paparaci ho viackrát nafotili v pražských uliciach, ako si v noci vykračuje s mladými kolegyňami na ceste do jeho bytu v Prahe. Manželka Nataša však po uverejnených fotografiách vždy stála na jeho strane. Do rozvodu.

Nahá na chodbe

Po ukončení manželstva začal žiť s mladšou partnerkou Inou. Štart ich spoločného bývania však, podľa jeho slov, začal neštandardne. Jeho priateľka sa odhodlala, že v novom byte všetko vyleští, keď herec odíde do divadla. Aj vstupné dvere čistila len v nohavičkách, lenže sa vybuchla a musela hore bez a s handrou v ruke prosiť susedov o pomoc.

Interrupcia

Kramár na seba nie raz porozprával rôzne pikantérie. V relácii Chart Show sa v minulosti priznal k tehotnej milenke, ktorú zobral na potrat: „Študoval som v Brne na konzervatóriu, bol som na jednom večierku a istá spolužiačka z iného ročníka ma potom označila, že je tehotná so mnou. V tom čase bola na to komisia, ktorá zasadala, či to teda dovolia alebo nie. Ja som tam s ňou prišiel a sme to tam vysvetľovali, že sme študenti ešte.”

Pozrite si v GALÉRII, akú fotku Kramár zverejnil a ako s ním išiel čas!

Zdroj: Instagram

Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.