eReport.sk
Brano a Nora Mojsejovci, foto: profimedia

Markíza chce vrátiť na obrazovky Mojsejovcov. Tešíte sa?

Veľká vec! Pri príležitosti markízáckych narodenín chce televízia oživiť najsledovanejšie programy. Medzi nimi aj excentrický košický pár z Pereša.

Aj keď najsledovanejšia televízna stanica na Slovensku počíta budúcu jeseň s tradičnou vysielacou štruktúrou, ktorou nadviaže na minulé roky, očakáva sa najmä zmena samotného vizuálu celej stanice. Markíza chystá už od začiatku letných prázdnin návrat viacerých formátov, ktoré patrili k jej niekdajším najsledovanejším programom, informuje portál mediaboom.sk.
Najzaujímavejším z nich je plánované vytiahnutie kontroverznej reality šou na Slovensku Mojsejovci.

Bol to trhák

Markíza ju odvysielala pred neuveriteľnými pätnástimi rokmi po tom, čo Joj uviedla prvú reality šou Dievča za milión. Na pripomenutie, Mojsejovci bola šou, kedy na Pereš do svojho domu nasťahovali manželia Nora a Braňo súťažiacich a celé sa to vysielalo do obývačiek celého národa.

Mojsejovci sa stali vo svojom čase fenoménom a dodnes držia status suverénne najsledovanejšej reality šou na Slovensku. Sledovanosť sa v tom čase pravidelne hýbala na úrovni milióna divákov. Štart celej reality šou si zaplo až 1,68 milióna divákov. Týmto sa dokonca zaradili k absolútne najsledovanejším programom v histórii Markízy. Manželia Mojsejovci totiž dostali rok pred tým priestor v šou Vilomeniny moderátora Vila Rozborila, v ktorej sa postavili proti bezdomovcom. Po odvysielaní tejto časti nastalo takmer mediálne šialenstvo, výstrední manželia natoľko zaujali divákov a médiá, že sa stali témou číslo jeden. Na kasting do Mojsejovcov sa prihlásilo desaťtisíc záujemcov. Hralo sa o dva milióny slovenských korún.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Markíza chce vrátiť na obrazovky Mojsejovcov. Tešíte sa?

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti