eReport.sk
Mária Chreneková Pietrová, foto: profimedia

Mária Chreneková Pietrová. Slová o minulosti!

Keď zahájila známa televízia vysielanie, moderátorka hlavných televíznych novín ešte netušila, že bude ich hviezdou. Mala vtedy dvanásť rokov. Ako vlastne v Markíze začínala?

Charizmatická blondínka sa nám už niekoľko rokov prihovára ako moderátorka hlavnej spravodajskej relácie v televízii Markíza. Mária Chreneková Pietrová sa pýši nielen krásnou tvárou, ale aj dokonalou figúrou. Ešte ako moderátorka verejnoprávnej televízie sa nechala zlákať na nafotenie šteklivých záberov do pánskeho časopisu. Po tom, čo sa vydala za syna Tomáš Chreneka, českého podnikateľ slovenského pôvodu s odhadovaným majetkom 19 miliárd českých korún, sa začala médií strániť. Dokonca ako jediná tvár Markízy má privilégium neposkytovať za žiadnych okolností rozhovory. Prehovorila až teraz, pri príležitosti dvadsiateho piateho výročia vysielania televízie. Svoje pôsobenie v modro-žltej televízii hodnotí vysoko pozitívne, hovorí, že si tam našla aj mnoho kamarátov. Či chodia “na pivo” neuviedla.

Ani prvý deň vysielania nebola Pietrová Chreneková nervózna. Predsa len skúsenosti s kamerou mala už v minulosti: „Nebola som nervózna. Ľudia, štáb, ktorý bol okolo, robila som vtedy nočné televízne noviny a celý ten štáb sa veľmi tešil. Aspoň som mala ten pocit. Nervózna som nebola, tréma tiež nebola, všetko prebehlo ľahko,“ pochvaľovala si blondínka. Dodala, že nemá rada stereotyp, ktorý na pravidelnom vysielaní o 19-tej nevidí: „Nemám rada stereoptyp a každý večer sú úplne iné správy. To, čo mám na tom najradšej je, že sa stretnem s kolegami, s ktorými si rozumiem,“ uzavrela pre Markízu.

Foto: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport