tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Skupina Lojzo, foto: archív Lojzo

Marek Kochanský skončil v nemocnici. Čo sa mu stalo, prezradil eReportu

Syn legendárneho Maroša Kochanského, lídra skupiny Lojzo, Marek (44), nesie odkaz tatkovej skupiny projektom Kochanski. Kvôli náhlej hospitalizácii si však musel dať mesačnú pauzu. V kapele i na poste kameramana televízie Markíza. Ešte predtým však videom z neurochirurgie nechtiac vystrašil priateľov.

Keď sme mu dnes ráno volali, bol v dobrej nálade a stále opakoval, že sa nič mimoriadne nedeje a že to vôbec nestojí za zmienku. Svedčí o tom aj fakt, že aktuálne ho najviac trápila smrť obľúbenej rybičky Dory, ktorá sa jeho príchodu z nemocnice nedočkala. Plánoval jej pohreb a nákup nástupkyne.

Zdroj: Facebook

Deň predtým sa mu však ešte z nemocnice podarilo vystrašiť svojich facebookových priateľov. Na stránku zavesil video s malým koncertom na neurochirurgii, pod ktorý napísal: „Život prináša niekedy aj takéto koncerty. Neurochirurgickej klinike na Kramároch, všetkým sestričkám, doktorkám, doktorom, primárovi….. patrí môj veľký obdiv a OBROVSKÉ ĎAKUJEM.

Samozrejme, všetci sa hneď pýtali, čo sa Markovi stalo vyjadrili mu podporu.

„Práve preto, aby som nikoho nevydesil, zverejnil som ho  až tesne pred prepustením,“ vysvetlil nám. Tak čo sa mu vlastne stalo?

„U lekára som nebol roky, ani ma nič nebolelo,“ povedal pre eReport. Prišlo to náhle, z ničoho nič, žiadna tragédia sa nekoná,“ zdôraznil. Skončil síce na operačnej sále a na Kramároch sa zdržal asi mesiac. „Onedlho mi vyberú štichy čoskoro sa vrátim do práce,“ rozlúčil sa optimisticky.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Marek Kochanský skončil v nemocnici. Čo sa mu stalo, prezradil eReportu

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku