eReport.sk
Chrissy Teigen and John Legend, foto: profimedia

Modelka a manželka speváka Johna Legenda – chudobná ako kostolná myš!

Chrissy Teigen mala ako tisícky iných dievčat sen. Stať sa topmodelkou. Dnes spomína na módny priemysel nie v najlepšom. Štart modelky je extrémne ťažký. Nejde len o príjemné zážitky. Má mnoho negatívnych stránok.

Chrissy Teigen (35) v nedávnom príspevku na Instagrame odhalila problematickú stránku modelingového priemyslu. Bývalá modelka sa podelila so svojimi 33,9 miliónmi sledovateľov o fotografie zo svojich začiatkov v tomto biznise. Podrobne popisuje pochmúrnu realitu za očarujúcimi obrázkami.

Dve stovky

Bývalá modelka hovorí o dlhých hodinách čakania, skromných mzdách a stiesnených podmienkach, ktoré formovali jej skúsenosti s prácou na Miami Fashion Week v roku 2010: „Čakala som päť, šesť hodín sediac na podlahe, aby ma videli,” povedala. Chrissy za celú šou dostala iba dvesto dolárov, ktoré sa ešte znížili o honorár pre agentúru. Prežiť v jednom z najdrahších miest USA s takým nízkym príjmom nebolo pre mladú modelku ľahké. Chrissy sa stala mimoriadne šetrnou a po prehliadkach si brala prebytočné jedlo domov, pretože neveľké peniaze z módnej prehliadky zmizli rýchlo. Prebývala v dvojizbovom dome s ďalšími piatimi dievčatami.

Najlacnejšie jedlo Ameriky

Nie je to prvýkrát, čo Chrissy otvorila svoj ťažký štart vo svete modelingu. V roku 2019 autorka kuchárskej knihy pre Vanity Fair povedala, že počas niekoľkých rokov práce nemala ako modelka ani bankový účet, teda ani kreditnú kartu. Živila sa rýchlym občerstvením, pretože si nemohla dovoliť správne sa stravovať: Presne som vedela, koľko stojí McDouble a hranolky plus daň.” Napriek náročným podmienkam sa Chrissy s obľubou obzerá za rannou fázou svojej modelingovej kariéry. Keď si vykračovala po móle, zažartovala, že sa vidí ako podradná verzia jednej z najikonickejších supermodeliek sveta: C-trieda Naomi Campbell.”

Zdroj: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy