eReport.sk
Robo Papp s manželkou Veronikou, foto: Instagram RP

Manželka Roba Pappa vyzerá ako dievčatko: Čaká ich skvelé obdobie


Je šťastný, spokojný a teší sa na budúcnosť. Robo Papp čaká s manželkou svoje druhé dieťa, ktorého sa už nevie dočkať. Navyše má krásnu milovanú ženu, ktorá vzhľadom pripomína dievčatko.

Len pred pár dňami mal spevák Robo Papp hlavu v smútku. Musel totiž zavrieť svoju kaviareň, ktorú vlastnil spoločne s manželkou. Na druhej strane sa budúcnosti nebojí. Plánuje si časom otvoriť druhú kaviareň, no teraz počíta dni kedy sa stane po druhýkrát otcom. Jeho manželka Veronika mu už o pár dní porodí syna.

,,Deti sú najväčšia radosť, ja už to viem, lebo mám úžasnú dcérku a Veve už to tuší, lebo v nej rastie náš syn. Napriek všetkým problémom, ktoré tento rok ľuďom prihral, si užívame každý deň jej tehotenstva a spolu sa pripravujeme na deň D,“ zveril sa nedávno na Instagrame.

Manželia ukázali aj šteklivý záber z fotenia. Veronika je hore bez a nahotu jej zakrýva rukami práve Robo. Dvojica pôsobí neskutočne šťastne a stále zamilovane. ,,Chcel by som, aby ľudia na seba boli dobrí. Chcel by som, aby sa všetci mali tak radi, ako sa máme my a aby sa všetci rodičia na svete tešili na svoje dieťa tak, ako sa tešíme my. Neexistuje väčší zázrak, ako keď príde na svet bábätko, už je to 10 a pol roka kedy som ten pocit zažil prvýkrát s mojou Ízi a o pár dní príde na svet nový zázračný človiečik,“ dopísal k fotke šťastný Robo Papp. Dvojici prajeme všetko dobré!

foto: instagram

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Manželka Roba Pappa vyzerá ako dievčatko: Čaká ich skvelé obdobie

KOMENTOVALI STE: