eReport.sk
wedding day - Andy Kraus and Jana Krausová Zichyho palác Bratislava,Image: 555513021, License: Rights-managed, Restrictions: , Model Release: no

Manželka Andyho Krausa: Z nežnej blondínky sa zmenila na nepoznanie


Janka Krausová podstúpila zmenu imidžu. Z nežnej dlhovlasej blondínky sa zmenila na krátkovlasú brunetku. Jej nový imidž ocenil aj jej manžel Andy Kraus.

Andyho Krausa s manželkou Jankou zachytil náš fotoreportér na Kramároch pri bežnej detskej prehliadke. Spoločne zložili kočík a Janka s dcérkou sa vybrali na kontrolu. Hrdý otecko Andy počkal na rodinku v aute.

Janka Krausová mala na svadbe dlhé blond vlasy

Zaujímavosťou je, že mladá manželka známeho scénaristu výrazne zmenila imidž. Kým ešte na svadbe mala krásne dlhé blond vlasy, dnes je krátkovlasou brunetkou. S novým imidžom svojej ženy je Andy spokojný. „Moja manželka sa mi páči rovnako ako predtým. Páčila sa mi ako blondínka, no je pre mňa príťažlivá aj ako brunetka. Každá zmena vždy poteší, na nový účes sa dlhšie pripravovala,“ prezradil nám Kraus.

Manželia mali svadbu v septembri a zobrali sa po troch rokoch vzájomnej lásky. Dvojica spoločne vychováva dcéru Adelku. Andy bol ženatý aj predtým. S exmanželkou Danielou strávil spoločne šestnásť rokov a zo vzťahu majú dve deti.

foto: Vlado Benko Jr., profimedia

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Manželka Andyho Krausa: Z nežnej blondínky sa zmenila na nepoznanie

KOMENTOVALI STE: