eReport.sk
Iveta Malachovská, foto: profimedia

Manžel Ivety Malachovskej bojuje so zákernou chorobou. Takto teraz vyzerá!

Takto dnes vyzerá operný spevák Martin Malachovský!

Sympatický operný spevák už tri roky bojuje s nevyliečiteľnou chorobou sklerózou multiplex. Kvôli tomuto ochoreniu sa manžel Ivety Malachovskej musel vzdať divadelných dosiek a stiahnuť sa do úzadia. Hoci moderátorka Dámskeho klubu je vždy plná energie a pozitívnu náladu prinesie všade, kam vkročí, doma sa pasuje s neľahkou situáciou. Malachovskej partner totiž zápasí so zákernou diagnózou, no rodina stojí pri ňom a je mu najväčšou oporou. Martin Malachovský sa snaží myslieť pozitívne a nedávno sa dokonca ukázal na verejnosti. Fotografiu z reštaurácie uverejnila jeho dcéra Kristína, ktorá sa svojimi rodičmi na Instagrame pochválila po veľmi dlhej dobe. Na zábere je síce vidieť, že umelec kvôli chorobe schudol, no úsmev z tváre nestratil.

Skončil s prácou

Po 28 rokoch odišiel kvôli chorobe z divadla: „Ide o veľmi vážne ochorenie. Udrelo mi to na centrum rovnováhy a nerád by som skončil na javisku tak, že budem divákom na smiech. Nechcem byť svojou vlastnou karikatúrou. Myslel som si, že to nejako zvládnem, ale ochorenie je natoľko obmedzujúce, že v divadle končím. Priznám sa, že je to pre mňa veľký zásah. Moja profesia ma celý život veľmi bavila a napĺňala. Fakt, že musím prestať spievať, je radikálny rez v mojom živote,” povedal.

Neisté pohyby

Problémy má aj počas bežného dňa: „V bežných úkonoch, mám problém zaviazať si šnúrku na topánke. Okrem toho, že sa cítim pohybovo neistý, bývam veľmi unavený. Napríklad, keď sedím a idem vstať, musím si chvíľu zvyknúť, kým to ustojím a urobím prvý krok. Tá neistota je v každom pohybe. Spätne sme si s Ivkou uvedomili, že tie problémy som mal už dávnejšie, no nepripisovali sme to chorobe. Spomenuli sme si, ako sme boli pred piatimi rokmi v Nepále a išli sme nastúpiť do veľmi úzkej loďky. Nešlo to, bolo to pre mňa akoby som zdolával najvyšší vrch sveta. Ale vôľou som ten krok spravil a dokázal som do loďky vliezť, hoci som mal v očiach smrť,” opísal pre Nový čas.

Foto: instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport