Scott McTominay, foto:instagram

Manchester United nedal na Old Trafford šancu Leedsu

Futbalisti Manchestru United si v nedeľu hladko poradili s nováčikom z Leedsu 6:2 v 14. kole anglickej Premier League. Naplno bodovali už v šiestom z uplynulých siedmich duelov.

Za víťazstvom nasmeroval zverencov trénera Oleho Gunnara Solskjaera škótsky stredopoliar Scott McTominay, ktorý skóroval dvakrát už v úvodných troch minútach. United sa pripojili ku kanonáde Liverpoolu, ktorý dal v sobotu sedem gólov. V tabuľke im patrí tretia priečka s mankom piatich bodov na „The Reds“.

Škótsky stredopoliar McTominay sa stal prvým hráčom histórie anglickej Premier League, keď ako prvý hráč strelil v prvých troch minútach zápasu dva góly za sebou.

Manchester United – Leeds United 6:2 (4:1)
Góly: 2. a 3. McTominay, 20. a 70. Fernandes (druhý z 11 m), 37. Lindelöf, 66. James – 42. Cooper, 73. Dallas