eReport.sk
Dwayne Johnson, foto: profimedia

Mal búrlivú mladosť a riešila ho polícia: Známy herec prehovoril o svojej minulosti!

Jeho hviezdna kariéra je na vrchole, a tak sa Dwayne Johnson (48), známy aj ako The Rock, dočká vlastného seriálu. Vzhľadom na to, že Young Rock sa nakrúca pre americkú NBC, prezradí aj viac zo života herca a jeho minulosti ešte predtým, ako sa pustil do wrestlingovej karéry a herectva. Jeho mladosť bola búrlivá!

„Môj život bol neskutočne komplikovaný a v dobe dospievania veľmi drsný,“ uviedol Dwayne. „V trinástich rokoch som začal vybočovať z tej správnej cesty. Bol som zatknutý za bitky, krádeže a všetky možné hlúposti, ktorá som vôbec nemal robiť.“

S kamarátmi porušovali zákon neustále. „Sústredili sme sa na drahé šperky a oblečenie, ukradli ho a predali,“ hovorí Johnson, ktorý vraj v dospievaní prechádzal určitou krízou identity. „Nechcel som, aby ma niekto poznal ako Dwayna, ktorý prechádzal z jednej školy do druhej, tak som si hovoril Tomas. Dievčatá chodili k nám domov a pýtali sa mojej mamy, či môže ísť Tomas von. Ona im odpovedala, že tu žiaden Tomas nebýva,“ prezradil herec.

Dnes patrí k najlepšie plateným hercom, mladosť mal však búrlivú – Foto: profimedia

Séria o jeho živote ukáže niečo i o jeho otcovi Rockym Johnsonovi, ktorý bol tiež profesionálnym wrestlerom. Hviezdneho The Rocka stvárnia vo filme počas jeho dospievania až traja herci.

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.