eReport.sk
Romana Tabák, foto: facebook R. T.

Majsterka trapasov Tabák: Prisvojila si úspechy za otvorenie terás? Z tejto vety sa nevysomárite!

Na stole v súvislosti s uvoľňovaním opatrení je už dlhšie otváranie niektorých služieb. Od 26. apríla si konečne budete môcť vychutnať chladený drink alebo kávu na terase svojho obľúbeného podniku a zacvičiť vo svojom fitku. Túto agendu už dlhšie rieši najmä liberálna SaS na čele s Richardom Sulíkom. Zdá sa, že plusové bodíky za túto iniciatívu si chce prisvojiť aj známa a pojašená poslankyňa Romana Tabák.

„Je to dôležitý míľnik, ktorý sme dosiahli,” tešil sa premiér Eduard Heger pred pár dňami, keď oznámil uvoľňovanie opatrení. „Tieto opatrenia sú aj testom pre našu koalíciu, ako sa dokážeme zhodnúť,” ocenil Richard Sulík zomknutie koalície v agende, ktorej sa venovala najmä aj jeho strana. No dobre… a akú úlohu v tom celom zohráva Romana Tabák?

Tabák prispela k debate o uvoľňovaní opatrení naozaj netradične. – Foto: FB/RT

Romanine zásluhy?

Meno poslankyne Romany Tabák sa nepreslávilo tým, že by politička tvrdo pracovala na nejakej agende alebo problematike. Namiesto toho je medzi ľuďmi známa, tým, že je magnet na trapasy. Svojich fanúšikov mierne zneistila, keď na sociálnej sieti napísala veľmi záhadný status.

„Od pondelka 26. apríla sa otvárajú terasy a fitness centrá! Klopala som toľko, až kým otvorili!,” podelila sa o svoj prúd myšlienok s verejnosťou politička. Na prvý pohľad by laik povedal, že Tabák sa chcela podeliť o to, že priložila ruku k dielu a aj vďaka nej si budeme môcť užiť drinky na terasách.

Množstvo komentárov

Političkinu hlášku hromadne komentovali vyše tri stovky užívateľov sociálnej siete. Väčšina si taktiež myslela, že sa Tabák chváli cudzím perím. “Romi, ale nejak som tvoje klopkanie nezachytil,” napísal jeden z komentujúcich.

“Samozrejme. A nebol to nahodou covid automat?” Pýta sa uštipačne jeden z používateľov sociálnej siete. Prerkvapivo v komentári odpovedá aj samotná Tabák. “V covid automate sa taktiež hovorí o uvoľnení zákazu vychádzania a ten sa neruší. Nie všetky opatrenia idú podľa covid automatu,” odpovedalap oslankyňa. No nevysvetlila, čo myslela hore uvedeným klopaním.

Romana Tabák – Foto: FB/RT

Liberáli o ničom nevedia

EReport kontaktoval priamo Tabák s otázkami, akým spôsobom spolupracovala či dopomohla k otvoreniu spomínaných prevádzok. Inokedy rozjarená politička sa tentokrát rozhodla držať bobríka mlčania. Opýtali sme sa aj samotnej SaS či s nimi poslankyňa spolupracovala. Odpoveď je nie. „Nemáme o tom žiadnu vedomosť,” povedal k téme hovorca liberálov Ondrej Šprlák. Čo záhadnou vetou o klopaní politička myslela, nevedno.

Majsterka trapasov

Ešte minulý rok v septembri prekvapila naozaj nešťastnou “pózovačkou” na fotografii. Tabák sa rozhodla uctiť si deň obetí holokaustu naozaj zvláštnym spôsobom. Navštívila berlínsky pomník venovaný obetiam Židov počas druhej svetovej vojny. Tabák, ale nenapadlo nič iné, ako sa vysmiata oprieť o pomník a zapózovať v ležérnej zvodnej póze.

Tu, ale zvláštne epizódky z jej poslaneckého života nekončia. Naozaj zaujímavým kúskom bolo, keď sa Tabák postavila koncom minulého roka za rečnícky pult v národnej rade. Tŕňom v päte sa jej stalo rúško, cez ktoré podľa jej slov nemohla dýchať. Po tom, ako bola upozornená, že bez rúška jej hrozí pokuta, tak sa skryla za pult.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport