eReport.sk
Agáta Hanychová, foto: instagram A. H.

Má finančné suchoty? Agáta Hanychová zobrala džob, aby uživila deti

Tvrdí, že sa na projekt nechala nahovoriť kvôli finančnému ohodnoteniu. Ako matka dvoch detí to nemá zrejme jednoduché.

Česká škandalistka sa prihlásila do reality show Like House. Natáčať sa bude druhá séria. V dome sa ocitne deväť influencerov. Diváci pomocou mobilnej aplikácie rozhodujú kto vypadne. Výherca dostane pol milióna českých korún. Agátu Hanychovú vraj prehovoril ísť do vily jej desaťročný syn Krišpín. „Musím vydržať bez svojich detí s inými deťmi,“ smeje sa Agáta, ktorá bude súťažiť s mládežníkmi.

„Som mama a šoubiznis je moja práca. Dostala som ponuku ísť do Like Housu a ukázať, že sociálne siete nie sú len doména tých najmladších. Viem, kde je moje miesto a svoje deti milujem najviac na svete. To ale neznamená, že ako mama musím sedieť doma za pecou a fňukať, že sa už nemôžem biť o svoje miesto na slnku. Mamy sú dnes medzi vrcholovými športovcami, medzi politikmi a vedú veľké firmy. Iné majú dve práce a ako samoživiteľky dokážu ťahať celú rodinu,” prehovorila motivovaná Agáta na Instagrame o dôvodoch svojej účasti v kontroverznej reality šou.

Chce sa ešte zviditeľniť

Jej cieľom je tak nielen ukázať, že ako mama nepatrí do starého železa, ale tiež upozorniť na rovnoprávnosť a schopnosti žien, čo tiež patrí k sociálnym trendom dnešnej doby. „Tento svet už dávno nepatrí len chlapom a ruku na srdce, písali by ste chlapovi, že keď má deti, nemôže robiť prácu, ktorá ho baví a zároveň živí jeho deti? Moja práca je šoubiznis a robím ho naplno, ako všetko do čoho sa pustím. Tí z vás, ktorí ma poznáte, viete, že som uragán. Možno nie som dokonalá, ale vždy som to ja. Budem radšej, keď mi budete fandiť a podporovať za to aká som, než aby ste ma milovali za to aká nie som,” uzavrela Agáta a vzala svojimi slovami vietor z plachiet potenciálnym hejterom.

Zdielať / poslať / tlačiť

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Má finančné suchoty? Agáta Hanychová zobrala džob, aby uživila deti

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport