eReport.sk
Adam Žampa a Anna Kolesa, foto: facebook

Lyžiar Adam Žampa požiadal milú o ruku. Vymyslel si scénu ako z romantického filmu!

Slovenský reprezentant v zjazdovom lyžovaní ide do chomúta. Zásnuby vystrojil na Slavkovskom štíte.

Úspešný športovec Adam Žampa tvoril kedysi pár s moderátorkou známeho rádia Michaelou Kertészovou. Okrem jednej spoločnej fotografie a strohých vyjadrení sa však dvojica k vzťahu nevyjadrovala. Vydržal však krátko. Žampa neostal dlho sám. Moderátorku nahradila športovkyňa. Vzťah zverejnili spoločnou fotografiou z Bali. Vedľa neho ležala slečna, z ktorej bolo síce vidno iba nohy, no popis hovoril za všetko. „Relax s ňou,“ napísal a pridal smajlíka s bozkom.

Na ďalší deň už identitu tajomnej neznámej po svojom boku odhalil, keď sa pochválil ďalším spoločným záberom. Tentokrát však slečnu ukázal v celej kráse. Jej meno je Anna Kolasa a rovnako ako Adam, aj ona sa venuje športu. Takmer po troch rokoch sa Adam Žampa rozhodol, že je to tá pravá.

Prostredníctvom sociálnej siete sa pochválil fotkou so svojou nastávajúcou. Anna Kolesa má už na prste zásnubný šperk a podľa očakávaní bolo jej odpoveďou zaľúbené „áno“. „Na Slavkovskom štíte sme to dnes posunuli na vyšší level,“ napísal k fotke slovenský lyžiar. Poľská rodáčka sa podobne ako Adam venuje lyžovaniu.

Foto: facebook


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lyžiar Adam Žampa požiadal milú o ruku. Vymyslel si scénu ako z romantického filmu!

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti