eReport.sk
Peter Sagan, luxus, luxusné auto, majetky
Peter Sagan, foto:ig/p.s.

Luxusný život Petra Sagana: Jachta a apartmány v Monaku, miliónový zámok v Žiline

Slovenský cyklista Peter Sagan (31) si užíva luxusný život. Pred pár dňami sa na svojom instagramovom profile pochválil novou hračkou za státisíce eur. Podľa portálu šport24.sk má Sagan toho oveľa viac a patrí mu hneď niekoľko nehnuteľností v Monaku a na Slovensku.

Ročný príjem klenotu svetovej cyklistiky sa pohybuje okolo šesť miliónov eur, ktoré dostáva od svojho tímu Bora-Hansgrohe. Plus dostáva rôzne prémie za spolupráce a dary od sponzorov. Peniaze si užíva a žije v naozajstnom luxuse. O Saganovi je známe, že už dlhé roky býva v daňovom raji v Monaku. Na Azúrovom pobreží vlastní hneď niekoľko nehnuteľností, apartmány a čo by to bolo za správneho milionára, ak by nemal v prístave odstavenú aj svoju vlastnú jachtu.

Peter Sagan si užíva luxusný život

Foto: ig/petersagan

Okrem investovania v milionárskej krajine nezabudol ani na Slovensko. Vo svojej rodnej Žiline si stavia obrovský zámok za milióny eur, ktorý bude určite “presýtený” bohatstvom. Z obyčajného chlapca zo Žiliny sa stal jeden z najbohatších cyklistov sveta a bohémsky život si náramne užíva.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Aktuálne v športe

Futbal, hokej

Politika

Správy

Celebrity

Šport