eReport.sk
Lujza Garajová Schrameková
Lujza Garajová Schrameková, foto: TV Markíza

Lujza Garajová Schrameková: Tlak na dokonalosť a večnú mladosť sa stupňuje

ROZHOVOR „Pre svoju krásu a kondíciu sa snažím nesledovať reklamy a instagram. Keď nevidím, že existujú aj ženy krajšie a s lepšou kondíciou, hneď mi je lepšie,“ hovorí porotkyňa šou Tvoja tvár znie povedome Lujza Garajová Schrameková (38). V rozhovore prehovorila nielen o svojej práci, ale aj o súkromí.

Lujza, aktuálne účinkujete v šou Tvoja tvár znie povedome. Čím vás tvorcovia presvedčili, že ste zobrali rolu porotkyne?

Rada skúšam nové veci a teda ma ani nebolo potrebné dlho presviedčať. Rozhodnutie urýchlila aj túžba stretnúť sa s mnohými kolegami, ktorých mám rada. So Zuzkou Šebovou sa poznáme dlho, hrávali sme spolu aj v Štúdiu S a som veľmi rada, že sa nám po dlhšej dobe podarilo stráviť spoločne príjemné chvíľky.

V minulosti ste moderovali aj šou Československo má talent. Čím je pre vás šou Tvoja tvár znie povedome výnimočná a špecifická?

Tvoja tvár znie povedome dáva úžasnú šancu účinkujúcim ukázať sa v polohách, ktoré by si bežne nevyskúšali. Za desať týždňov prejdú rôznymi premenami a my môžeme sledovať ako sa s tým popasujú. Priznávam, že by som sa veľmi bála ísť do tejto šou ako súťažiaca. Všetci, čo do toho šli, majú môj obrovský obdiv, pretože je to neskutočne náročné.

Lujza Garajová Schrameková žiari v šou Tvoja tvár znie povedome

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport