eReport.sk
Lujza Garajová Schrameková, foto: profimedia

Lujza Garajová Schrameková sa zverila: Vlastné deti ju kritikou vôbec nešetria!

Obľúbená stand-up komička Lujza Garajová Schrameková (38) sa začala venovať podcastom, kde nevynecháva ani intímne súkromné témy. S fotografkou Dašou Šimekovou v ňom rozprávajú o rôznych aspektoch života 40-tničiek. Najnovšie herečka prezradila o svojich deťoch niečo pikantné.

Okatá brunetka len prednedávnom verejne prehovorila o depresii. Lujza však aj naďalej otvára témy zo súkromia, ktoré ju trápia. Rozprávala o podpore zo strany rodiny. Žiaľ, známa zabávačka prekvapila a prezradila, že najbližšie okolie ju skôr kritizuje. ,,S deťmi pozerám program, kde som teraz robila porotkyňu, a furt ma dodžubávajú. To, čo si povedala, to bolo trápne, to, ako si mala vlasy, a podobne. Normálne neverím,” uviedla dvojnásobná mamička detí vo veku 8 a 12 rokov.

,,Ja som ich podľa mňa vychovala ako ľudí, ktorých som strašne veľa chválila a hľadala v nich to dobré. Ale možno nie, možno si to len myslím, že som ich takto vychovala, možno som úplne kritická, zlá matka. Ja neviem, odkiaľ to majú, že ma takto nepodporia,” pokračovala smutne Lujza, ktorá mladšiu dcérku mala len nedávno ohľadom ostrých slov poučiť. „Grétka sa ma opýtala, či môže byť ku mne úprimná, a ja že je to pre mňa dobré alebo zlé, že chceš mi povedať nejakú kritiku? Prvýkrát som to takto pomenovala a povedala som jej, že tá úprimnosť nie je až taká potrebná, keď tomu druhému nespôsobíš dobrý pocit,” dodala na margo detí populárna Slovenka.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport