tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lucie Bílá
Lucie Bílá, foto: profimedia

Lucie Bílá prežila lockdown dobre: Vďaka tomuto si udržala skvelú postavu!

Počas pandémie mnoho ľudí aj zo sveta šoubiznisu pribralo. To však nie je prípad českej speváčky Lucie Bílej (55). Tá počas lockdownu nepribrala ani gram.

Speváčka Lucie Bílá počas lockdownu nepribrala ani gram navyše. Má tú výhodu, že má doma fitko a tak sa o seba mohla postarať. „Ešte som sa navyše zamilovala do jógy a to ma udržuje v kondícií. S postavou mi lockdown nič nespravil. Obaja sme s partnerom cvičili,“ priznala známa speváčka. Pravidelnú stravu je zaisťovala reštaurácia v Otvoviciach. „Mali sme otvorené okienko. Kuchyňa fungovala stále. Je to nebezpečné v tom, že majú dobrého kuchára, tak som si musela dávať na hmotnosť pozor. Mám takú pravidelnú stravu, akú som mala v detstve,“ priznala Bílá.

Teraz sa už teší na leto, ktoré bude mať vo veľkej miere pracovné. „Mám pred sebou letnú scénu v divadle, chystám projekt so Simonou Stašovou a pánom Nárožným. Mám chalupu v Českom raji, takže tam určite tiež pôjdeme. Teraz tam idem na víkend, ale budem pracovať. Mám rada aktívny oddych. Veľmi sa už teším na ľudí, ktorí mi chýbali.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lucie Bílá prežila lockdown dobre: Vďaka tomuto si udržala skvelú postavu!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku