eReport.sk
Lucie Bílá, foto: profimedia

Lucie Bílá prehovorila o svojom synovi Filipovi: Do tohto si kafrať nenechá!

Speváčka Lucie Bílá je osobnosť sama o sebe a jej hlas sa spája s najrôznejšími hitmi v Česku ale aj na Slovensku. Okrem toho však podporuje aj mladé, začínajúce talenty. Medzi ne patrí napríklad duo Bea a Meteo, ktorým pokrstila CD. Okrem iného však prehovorila aj o svojom synovi Filipovi (26).

Môže vás zaujímať:

  1. Lucie Bíla
  2. Lucie Bílá
  3. Lucie Bílá

Počas krstu si ju odchytili novinári a neváhali sa jej spýtať na jej syna Filipa, ktorého má speváčka s producentom Petrom Kratochvílom a považuje ho za svoj najväčší dar. Čo o ňom všetko vyzradila a ako to má so vzťahmi? „So synom sme sa dostali do bodu, kedy on radí mne. Je to svetoobčan, mohol by žiť kdekoľvek na svete. Žil v Paríži, túži po Berlíne. Ja akonáhle prejdem hranice, cítim sa byť neistá. Páči sa mi na ňom jeho tok myšlienok, jeho prehľad. Je citlivý, dobrý, láskavý,” prezradila speváčka pre portál Aha.cz.

A čo zdedil po mame a čo po otcovi? Podľa Lucie má Filip to, že je empatický a po otcovi je riaditeľom. A čo tie lásky? V nich si vraj od mami nenechá radiť a má v tom vlastnú hlavu. Priznala však, že má o nich prehľad.

Zdroj: profimedia

Zdielať / poslať / tlačiť

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport