eReport.sk
Lucie Bíla, foto: instagram

Lucie Bíla predviedla luxusnú vilu. Pohodu tam má so svalnatým priateľom!

Každému je zrejme jasné, že dvadsaťnásobná zlatá slávica si nemôže žiť zle. Videli ste však už niekedy, ako luxusná vila Lucie Bílej v hodnote takmer 1,5 milióna eur vyzerá? Mimochodom, má v nej aj tajnú izbu!

Lucie Bílá (55) sa rozhodla svoj život zasvätiť rodnej obci Otvovice v okrese Kladno, kde na kopci stojí jej luxusné hniezdo v hodnote 40 miliónov českých korún, čo je bezmála 1,5 milióna eur.
Speváčka aktuálne zdieľa svoj príbytok iba s priateľom Radkom Filipim (38), nakoľko jej jediný syn Filip žije vo Francúzsku. Dvojica si tak užíva pomerne veľký priestor, pozostávajúci, samozrejme, zo spálne, obývačky či kuchyne, ale aj dvoch jedální, sauny, pracovne a dokonca tajnej dievčenskej izby! A čo v nej Lucka skrýva?

Slúži na ceny

V tajnej izbe skrýva všetky ocenenia, ktoré nechce mať rozložené po dome, aby u návštev nevzbudzovala dojem, že sa nimi chváli. Okrem toho sa vonku nachádza majestátna záhrada, kde môže obľúbená speváčka dosýta relaxovať a čerpať inšpiráciu na nové hudobné nápady.

Kamkoľvek speváčka Lucie Bílá zavíta, je okamžite stredobodom pozornosti. A možno aj preto sa rozhodla pre život mimo českej metropoly. Pre fanúšikov, ale občas odhalí svoje súkromie na sociálnej sieti. Slávica sa sem tam pochváli zábermi svojho veľkého domu, ktorému dominuje priestranná terasa, z ktorej si spoločne s partnerom Radkom Filipim užívajú veľkolepý výhľad na celé Otvovice a ktoré sú aj miestom pre rôzne fyzické aktivity. Speváčkin partner je vášnivý cvičenec, posilňuje i tým, že zdvíha samotnú Luciu v kresle. Veľa času speváčka trávi aj vo svojej pracovni, kde vyrába ružence a v čase, keď pandémie udrela prvýkrát, tu vyrábala aj rúška.

Foto: profimedia, instagram

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport