eReport.sk
Lucie Bíla
Lucie Bíla, foto: profimedia

Lucie Bíla oslavuje: Z drsnej rockerky sa stala elegantná dáma

Česká popová kráľovná Lucie Bíla dnes (7.4.) oslavuje svoje 55. narodeniny. Počas života mala viacero vzťahov a prešla rôznymi premenami. Z drsnej rockerky sa stala elegantná dáma.

Preslávila už v osemdesiatych rokoch. Meno Hana Zaňáková si zmenila na Lucie Bílá. V tom čase spievala drsný rock a mala výraznú kučeravú hrivu. Nosila vyťahané svetre a spievala v skupine Arakain. Naspievala hit Láska je láska a presunula sa do muzikálov ako Dracula a Carmen.

V roku 1993 sa zoznámila so ženatým Petrom Kratochvílom, s ktorým mala syna Filipa. Láska im však bohužiaľ nevydržala. Krátko na to si vzala hudobníka Stanislava Penka. Ich manželstvo vydržalo len rok. Jej ďalším mužom bol o štrnásť rokov mladší Václav Noid Bárta. Dva a pol roka boli manželmi, no ani táto láska Lucke nevydržala.

Aktuálne má po svojom boku o sedemnásť rokov mladšieho svalovca menom Radek Filipi. Lucia po jeho boku len tak žiari a na prvý pohľad pôsobí spokojne. Premenou prešiel aj jej imidž. Od drsnej rockerky, cez krehkú krátkovlásku sa zmenila na elegantnú a decentnú dámu, ktorá na svoje roky rozhodne nevyzerá.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
2 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika