eReport.sk
Patrick Linhart
Patrick Linhart Foto: tasr

Linhart po vyhrážkach za hlasovanie: Toto si naozaj za svoju obetu národu nezaslúžim!

Na zastrašovanie a vyhrážanie som už zvyknutý, je to súčasť môjho života. Nečakal by som to ale od skupiny ľudí, za ktorých dlhodobo bojujem v parlamente. Vyhlásil poslanec národnej rady Patrick Linhart (Sme rodina).

„Je mi ľúto, že určitá časť ľudí podľahla dezinformáciám šíreným Ficom a Kotlebom. Denne za nich totiž bojujem v parlamente a urobil som tak aj v prípade podpory zmluvy s USA o ktorú predošle požiadala a ktorú predložila bývalá vláda. Mrzí ma, že keď sme prekonali a zvládli dva roky koronavírusu, keď už spoločnosť potrebuje normálne žiť, poniektorí politici na úkor vlastných politických bodov šíria nenávisť a dezinformácie a rozdeľujú a destabilizujú našu spoločnosť,“ povedal koaličný poslanec.

Upozornil, že do politiky šiel ako potravinový kritik preto, aby zmenil kvalitu potravín k lepšiemu. Mrzí ho, že iba kvôli tomu, že raz „nestlačil gombík“ podľa predstáv jednej skupiny ľudí, je dnes vystavený vyhrážkam, dezinformáciám a neskutočným hejtom.

„Som na nich zvyknutý od potravinárov a podvodníkov, no sklamalo ma, že kvôli jednému rozličnému názoru tieto vyhrážky prichádzajú aj od poniektorých ľudí, ktorých hlas som osobne vypočul v dave. Nikdy nemôžem vyhovieť všetkým, dnes je spoločnosť rozdelená, ale toto si naozaj za svoju obetu národu nezaslúžim. I napriek tomu budem pokračovať vo svojej práce pre tých, ktorí si moju obetu zaslúžia,“ dodal na záver.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Linhart po vyhrážkach za hlasovanie: Toto si naozaj za svoju obetu národu nezaslúžim!

9 Komentáre
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Celebrity

Šport

Zaujímavosti