tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
Lindsey Vonnová, lyžiarka, sexica, provokuje na pláži
Lindsey Vonnová, foto:ig/l.v.

Lindsey Vonnová provokuje na pláži: Vypracované brucho v žltých bikinách!

Má síce už 36 rokov ale potvrdzuje to stále dookola omieľané klišé, že vek je len číslo. Reč je o bývalej hviezdnej lyžiarke Lidnsey Vonnovej. Príchod teplých jarných dní sa rozhodla tráviť na pláži. Pochválila sa fotkami na svojom Instagrame, ktorými neohúrila len mužskú časť jej publika.

Lindsey Vonnovú vyhnali horúce teploty na pláž. Na svojom Instagrame sa pochválila hneď niekoľkými fotografiami. Bývalá olympijská lyžiarka, ktorá sa nedávno rozišla s hokejistom PK Subbanom, s hrdosťou predviedla svoje šesťdielne brušné svaly v žltých bikinách, pričom poznamenala, že „tvrdo pracuje“ a „stará sa o seba“.

Sexi Lindsey Vonnová provokuje na pláži

Zdroj: ig/lindseyvonnová

„Môžeš ma súdiť, ak chceš, ale tvrdo som pracovala v telocvični a starala sa o seba. Takže zverejniť nejaké fotky v bikinách môžem, pretože som na seba hrdá, “popísala príspevok 36-ročná Vonnová.

V nedávnom rozhovore pre magazín The Post Alexa Vonnová hovorila o tréningu s trénerom celebrít Gunnarom Petersonom tri dni do týždňa, ktorý zahŕňal kombináciu kardia a silového tréningu. „Som oveľa štíhlejšia, kedysi som robila veci, ktoré boli špecifické pre lyžovanie, takže som musela byť o niečo väčšia.“


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lindsey Vonnová provokuje na pláži: Vypracované brucho v žltých bikinách!

Aktuálne v kategórii

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku