tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Linda Evangelista
Linda Evangelista. FOTO: Instagram/Linda Evangelista

Linda Evangelista túžila po kráse, namiesto toho zostala na smiech

Evangelista patrila kedysi k najlepším top modelkám na svete. Svojou krásou očarila mnohých mužov a zahviezdila aj v kultovom videoklipe Freedom od George Michaela. Keď jej však pribúdali roky, zatúžila po lepšej postave, čo spustilo sériu katastrofálnych rozhodnutí.

Modelka sa už dlhší čas neukázala na verejnosti. Klebetilo sa o tom, že sa údajne nevydarili plastické operácie a kvôli tomu sa hanbí ukázať pred cudzími ľuďmi. Až po rokoch mlčania prehovorila aj samotná Linda, ktorá prezradila svoje smutné tajomstvo.

V období medzi rokmi 2015 až 2016 mala podstúpiť špeciálnu kúru v podobe zmrazovania tukových tkanív, vďaka čomu by pohodlne schudla z kritických partií. Lenže jej telo zareagovalo úplne inak. Tuk sa zrazil do tvrdých hrčiek, ktoré jej zostali na rôznych miestach. Kvôli tomu dostala komplex a nechcela sa ukazovať na verejnosti.

Linde nepomohla ani liposukcia. Všetko dospelo do takého bodu, že sa jej hrčky na bruchu trú o tie na stehnách a keďže sú veľmi tvrdé, tak zanechávajú krvavé stopy. Modelka je z toho zúfalá, odmieta sa pozerať do zrkadla, pretože už viac nevyzerá ako ona.

Viac sa dozviete:

  1. Madonna sa už na seba vôbec nepodobá
  2. Zuzana Belohorcová

Po nevydarenom zákroku Evangelista žaluje túto firmu a žiada od nej odškodné 50 miliónov dolárov. Po piatich rokoch sa rozhodla, že sa už nemôže viac skrývať. Preto súhlasila aj so sériou fotografií, ktoré nafotila pre magazín People. Od tohto momentu by chcela začať opäť žiť, aby sa už pred ľuďmi viac neskrývala a nehanbila.

Linda Evangelista po nevydarenom zákroku:

Linda Evangelista kvôli svojmu vzhľadu sa niekoľko rokov neukázala na verejnosti. FOTO: Instagram/Linda Evangelista


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Linda Evangelista túžila po kráse, namiesto toho zostala na smiech

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku