tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lietadlo RAF C17 prevážajúce rakvu s telesnými pozostatkami zosnulej britskej kráľovnej Alžbety II. pristáva na letisku RAF Northolt v Londýne 13. septembra 2022.
Lietadlo RAF C17 prevážajúce rakvu s telesnými pozostatkami zosnulej britskej kráľovnej Alžbety II. pristáva na letisku RAF Northolt v Londýne 13. septembra 2022. Foto: tasr/ap

Lietadlo s rakvou Alžbety II. sa stalo najsledovanejším letom v dejinách

Lietadlo, ktoré prevážalo rakvu s pozostatkami britskej kráľovnej Alžbety II. z Edinburghu do Londýna, sa stalo najsledovanejším letom v dejinách – na portáli Flightradar24 a stránke YouTube ho sledovalo viac ako päť miliónov ľudí. TASR správu prevzala z agentúry Reuters.

Zástupcovia portálu Flightradar24, ktorý vizualizuje polohu lietadiel v reálnom čase a ďalšie informácie o letoch, v stredu uviedli, že lietadlo s rakvou kráľovnej sledovalo v reálnom čase na ich webstránke 4,79 milióna ľudí a ďalších 250.000 na ich oficiálnom kanáli na YouTube.

Od prvej chvíle, ako lietadlo Boeing C17A Globemaster zaplo na edinburghskom letisku svoj transpondér a začalo vysielať informácie o svojej polohe, sa priebeh letu pokúšalo sledovať takmer šesť miliónov ľudí. Prevádzkovatelia portálu Flightradar24 ale konštatovali, že tento veľký počet ľudí spôsobil určité problémy s jeho fungovaním.

Až doposiaľ bol najsledovanejším letom v histórii augustový let americkej predsedníčky Snemovne reprezentantov Nancy Pelosiovej z Malajzie na Taiwan. Aspoň časť tohto sedemhodinového letu sledovalo 2,9 milióna ľudí.

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lietadlo s rakvou Alžbety II. sa stalo najsledovanejším letom v dejinách

Odoberať
Upozorniť na
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku