tuzla evden eve nakliyat
eReport.sk
LG, smartfóny, koniec, straty
Ilustračné foto: shutterstock

LG sa ocitlo v miliardových stratách: Muselo spraviť rázny krok!

Pred pár dňami obleteli svet inteligentných zariadení šokujúce správy. Jeden z najväčších výrobcov smartfónov kórejská spoločnosť LG končí s výrobou smartfónov. Tieto správy sa napokon aj potvrdili a spoločnosť oficiálne potvrdila koniec a uznala hanebnú „porážku“ s najrozsiahlejšou technikou na trhu.

Stručne to vysvetlili a ako hlavný dôvod uviedli straty, ktoré sa pohybujú v miliardách eur. Svoj potenciál zrejme premrhali na svojráznych typoch telefónoch. Elektronický gigant oficiálne hodil uterák do rúk svojej bojujúcej telefónnej divízii. Spoločnosť vo svojom vyhlásení uviedla: „Vopred bude spoločnosť LG naďalej využívať svoje odborné znalosti v oblasti mobilných technológií a vyvíjať technológie súvisiace s mobilitou, ako je 6G sieť, s cieľom ďalej posilňovať konkurencieschopnosť v iných obchodných oblastiach.“

Zdroj: video:yt/mrMobile

Spoločnosť LG nateraz uviedla, že jej súčasný inventár telefónov je stále k dispozícii na predaj a že súčasným zariadeniam sa bude naďalej poskytovať podpora a aktualizácie softvéru. Spoločnosť predpokladá, že ukončenie svoju prvotnú mobilnú činnosť ukončí do konca júla, poznamenáva však, že niektoré ich telefóny sa aj po tomto dátume budú predávať.

Zdroj: video:yt/mrwhosetheboss


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

LG sa ocitlo v miliardových stratách: Muselo spraviť rázny krok!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku