tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Robert Lewandowski, foto:ig/rl9

Lewandowski cíti, že je na vrchole, o konci kariéry však neuvažuje!

Poľský futbalista Robert Lewandowski ani náhodou neuvažuje o konci hráčskej kariéry. Vo veku 32 rokov prežíva jedno z najvydarenejších období a podľa vlastných slov sa cíti lepšie ako pred šiestimi rokmi.

Jeho tvrdenie podporuje aj skvelá strelecká fazóna, keď v domácej lige dal už 32 gólov a atakuje rekord Gerda Müllera, ktorý ich v bundesligovej sezóne 1971/1972 strelil štyridsať. Lewandowski v tomto ročníku nadviazal na predchádzajúci, keď vo všetkých súťažiach nastrieľal dovedna 55 gólov a pomohol Bayernu Mníchov k zisku treble. „Úprimne, cítim sa lepšie, ako keď som mal 26 či 27 rokov. Som lepší hráč ako vtedy,“ povedal poľský útočník pre magazín Sport Bild.

Robert Lewandowski

Foto: ig/rl9

 Hoci si uvedomuje, že ľudia hľadia na jeho vek, fanúšikov uistil, že sa nehodlá skončiť. S Bayernom má zmluvu do júna 2023: „Rozhodne si verím, že sa dokážem udržať minimálne na tejto úrovni ešte roky. Viem si predstaviť, že kariéru skončím v Bayerne na najvyššej úrovni, ale to je ďaleká budúcnosť. Keď niečo funguje, nemalo by sa s tým prestať.“

Zdroj: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lewandowski cíti, že je na vrchole, o konci kariéry však neuvažuje!

Futbal

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku