eReport.sk
Pohľad do jednej z tried v základnej škole na Saratovskej ulici v Leviciach. Foto: tasr

Levičania môžu využiť ľubovoľné odberné miesto. Spolu ich bude 29

LEVICE – V Leviciach a ich mestských častiach je zriadených 29 odberných miest na víkendové testovanie na Covid-19. Odberné miesta vo väčšine prípadov kopírujú volebné okrsky.

„Občan môže na testovanie využiť ľubovoľné odberné miesto. Pre plynulý chod testovania odporúčame občanom využiť odberné miesto v blízkosti ich trvalého pobytu,“ informovala radnica.

Odberné miesto zriadili aj v klube dôchodcov

Celkovo 22 odberných miest je zriadených vo ôsmich základných školách (ZŠ). Občania sa môžu dať otestovať v ZŠ A. Kmeťa na ulici M. R. Štefánika, ZŠ Sv. Michala, ZŠ Pri Podlužianke, ZŠ Saratovská 43, ZŠ Saratovská 85, ZŠ Sv. Vincenta na Saratovskej 87, ZŠ G. Juhásza s vyučovacím jazykom maďarským na J. Jesenského a ZŠ Školská. Dve odberné miesta budú zriadené v CK Junior na ul. A. Sládkoviča, po jednom odbernom mieste bude v Klube dôchodcov na ul. Priateľstva a v Územnom spolku SČK na Poľnej.

V Kalinčiakove bude k dispozícii jedno odberné miesto

V mestskej časti Malý Kiar bude zriadené jedno odberné miesto v kultúrnom dome, kde bude testovanie zabezpečené len v sobotu 31. októbra. V kultúrnom dome v Čankove sa môžu dať záujemcovia otestovať v nedeľu 1. novembra. V kultúrnom dome (kaštieli) v Kalinčiakove bude k dispozícii jedno odberné miesto počas obidvoch testovacích dní. Testovanie obyvateľov mestskej časti Horša sa uskutoční na Obecnom úrade v Žemberovciach počas obidvoch víkendových dní, záujemcovia však môžu využiť aj ľubovoľné testovacie miesto v Leviciach.

Zdroj: tasr, foto: tasr


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Levičania môžu využiť ľubovoľné odberné miesto. Spolu ich bude 29

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti