tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lenka Šoóšová, foto: profimedia

ROZHOVOR Lenka Šoóšová: Na Vianoce diéty nedržím!

Je dlhoročnou tvárou markizáckeho Telerána. Lenka Šoóšová (44) v rozhovore hovorí o tom, ktoré známe ženy ju inšpirovali, čo miluje na svojom manželovi Richardovi a ako trávia vianočné sviatky. „Striedmo jem iba sladkosti,“ hovorí o Vianociach.

Ste dlhoročnou tvárou Telerána. Čím je pre vás práca moderátorky v rannom vysielaní atraktívna?

Vo všetkom. Nikde nestretnete toľko múdrych a úspešných ľudí, nikde toľko neochutnáte, neovoniate a nespoznáte… A potom, keď si to pekne namiešate, vznikne vám práca snov, ale aj rána, na ktoré sa oplatí tešiť.

Ako na sebe pracujete po profesionálnej stránke?

Vždy je čo zlepšovať. Tak na sebe pracujem každý jeden deň…

Ktoré moderátorské kolegyne sú pre vás inšpiratívne?

Hovorím to často. V detstve som chodievala za tatinom do Slovenskej televízie, kde som s obdivom sledovala Soňu Mullerovú, lebo sa mi páčil jej štýl aj nadčasovosť. Emmu Tekelyovú som mala tiež rada, lebo mala v sebe niečo tajomné. Ivetu Malachovskú som obdivovala, lebo to bola pre mňa prvá moderátorka, nie hlásateľka, ktorá reagovala tak pohotovo, až ste mali pocit, ze všetko vie… Spomeniem aj Zuzku Tlučkovú, z prejavu ktorej som akosi vždy cítila dobro… Veľkých osobnosti je viac, no tieto boli najvýraznejšie pre malú Lenku…

Sledujete aj mladšiu konkurenciu? Kto vás zaujal z mladých moderátorských talentov?

Samozrejme. Inšpiráciu môžete nachádzať aj v mladších kolegoch. Ako konkurenciu to však vôbec nevnímam. Aj v Teleráne máme veľa šikovných mladých ľudí. Stretávam ich každý deň.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

ROZHOVOR Lenka Šoóšová: Na Vianoce diéty nedržím!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku