tuzla evden eve nakliyat Elexbet Elexbet giris Hiltonbet Tulipbet Bahis Rehberi
eReport.sk
Lenka Šoóšová, foto: profimedia

Lenka Šoóšová na svoj vek nevyzerá: Táto vychytávka jej uberá roky!

Moderátorka Lenka Šoóšová (45) vyzerá mlado a trendy. Dvojnásobná mamina pozná ako maskérka mnohé beauty vychytávky. Vďaka tomuto vyzerá tak mlado!

Lenka, patríte k dlhoročným tváram na obrazovke. Ako sa o seba staráte v zmysle starostlivosti o pleť?

Aj keď som dušou stále 25 plus, od 30-tich narodenín som v starostlivosti “pritvrdila”. Najdôležitejší je spánok a dobrá výživa. Paradoxne, tu mám zvládnutú len teóriu a v praxi s dvoma deťmi a mojim pracovným vyťažením by som si dala minimálne známku 3. Musím to preto kompenzovať dobrou kozmetikou a suplementovaním všetkého, čo mi chýba na tanieri. Zvnútra aj zvonka Hyalurmed – kyselina hyaluronová na pitie a aj v podobe beauty drops na tvar.

Máte aj krásne dlhé vlasy. Ako vyzerá vaša starostlivosť o vlasy?

Viete, aj tie majú svoj príbeh a ja ako maskárka viem urobiť čáry-máry, aby vlasy vyzerali zdravo (smiech). A jednu sezónu do roka im, ak treba, dopomôžem aj nadpojením. Ono sa to nezdá. Zrazu je z vás iná žena.

Lenka Šoóšová, foto: profimedia

Pri dvoch chlapcoch nezanedbávate ani pohyb. Aký druh pohybu alebo športu je pre vás ideálny?

Zatiaľ beh za chlapcami (smiech). Teraz, keď Ronko vyrástol, sme si kúpili bicykle, tak sa neviem dočkať aktívnych výletov. Máme v pláne jazdiť celé leto…Milujem aj plávanie, no pandémia túto moju vášeň pribrzdila. Chystám sa to dobehnúť.

Ako často do týždňa sa zvyknete hýbať, prípadne športovať?

Každý môj týždeň je iný. V športe nemám rada striktný rozvrh. Ak mi to čas dovolí, vyťažím z toho aj v rámci športu maximum. Ak nie, nevyčítam si to. Hýbem sa pre radosť.

Ako vyzerá vaša starostlivosť o telo?

Chránim pokožku pred slnkom a veľa hydratujem.

Ako vizážistka poznáte mnohé skvelé vychytávky. Aký typ líčenia je vám najbližší?

Ako maskérka uznávam staré známe “menej je viac” a za vždy trendové považujem nahé líčenie… Rada líčim ženy 40 plus, lebo je to výzva. Viete, nie je umenie urobiť dvadsaťročnú ženu krajšou.

Ste veľmi štíhla. Aký typ stravovania máte najradšej?

Moja štíhlosť bola vždy témou. Priznávam, zdravá strava išla bokom. Mám doma troch chlapov a každý má iné preferencie, tak varím minimálne dva druhy jedál na obed i večeru. Na moje chute potom už nezostane energia. Ale ak mám možnosť, tak milujem cestoviny so slaninkou a tvarohom či vyprážané rezne. Raňajky musia byt sladké, štartujem skoro a tak potrebujem energiu. Obed prispôsobím chlapcom a večeru len dojedám, čo zostane.

Čo nesmie vo vašej strave chýbať a čomu sa naopak vedome vyhýbate?

Mám rada zeleninu. Rôzne variácie vegánstva a vegetariánstva. Ak mi chce niekto ulahodiť, ázijskou či talianskou kuchyňou nič nepokazí.

Aký je váš názor na rôzne diéty a špeciálne tipy stravovania?

Je to každého osobná vec. Ak chce niekto diétovať celý život, nech to robí. Každý máme svoje ciele aj chute.

Do akej miery sa staráte o svoje duševné zdravie a pohodu?

Pandémia mi ukázala ako veľmi je to dôležité. Preto sa snažím, aby aj moje deti mali pohodu. Aby sme sa veľa rozprávali a aby sa nikdy nehanbili, keď ich bolí duša a potrebujú pomoc. Mne stačí dostatok spánku a pár chvíľ, ktoré mám sama so sebou.

Akú životnú filozofiu a názory na život ste si v tejto dobe osvojili?

Treba sa tešiť z každého dňa. Vážiť si maličkosti. A bežné veci už tiež nepovažujem za bežné.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lenka Šoóšová na svoj vek nevyzerá: Táto vychytávka jej uberá roky!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti

cialis
findik haber oku