eReport.sk
Karlos Vémola a Lela Ceterová. Foto: profimedia

EXKLUZÍVNA SPOVEĎ Podvedená Lela Ceterová o Vémolovi: Karlos by ma chcel späť

Láska slovenskej modelky Lely Ceterovej a českého bojovníka MMA Karlosa Vémolu prešla obrovskou skúškou. Do ich života vstúpila nevera, no aj napriek tomu kvôli dcérke vychádzajú dobre. Dajú sa znova dohromady?

Láska ako z románu

Lela Ceterová sa s Karlosom Vémolom zoznámila pred tromi rokmi. Oslovil ju cez sociálnu sieť. „V tom čase som bola pomerne známa svojimi fotografiami a vypisovalo mi veľké množstvo mužov. Väčšinou mi však písali skôr o tom ako vyzerám a boli to správy, ktoré sa mi nepáčili. Písali mi vulgárne. Karlos bol však iný. To, čo písal, bolo veľmi príjemné. Napokon sme sa stretli,“ hovorí Lela o jeho neodbytnosti. Počas vzájomného vzťahu žili striedavo v Prahe a v Londýne. Lela Ceterová vždy rada cestovala, bola flexibilná a pobyt v Londýne si pochvaľuje dodnes. „Mali sme tam viac času pre seba. Karlosa tam nikto nepoznal, to znamená, že ho ani nikto neotravoval na ulici. Nemal tam ani stretnutia, či nakrúcania, po gyme trávil čas so mnou,“ spomína blond modelka.

Takto im to spolu pristalo

„Karlos to so ženami veľmi dobre vie. Ak mu na niekom skutočne záleží, dokáže byť nesmierne galantný a romantický. Vie ženu dostať tam, kam potrebuje. V tomto smere je veľkým manipulátorom,“ tvrdí. Na druhej strane bol mužom, ktorý si stál za svojím. „Páči sa mi jeho húževnatosť a priebojnosť. To mi na ňom naozaj imponovalo,“ vysvetľuje matka ich desaťmesačnej spoločnej dcérky Lilly.

Lela zvláda materstvo s nadhľadom

Dajú sa dokopy?

Narodenie jej dcéry Lilly bolo krásne, no dalo by sa nazvať aj naháňačkou. „Mne akurát praskla plodová voda a brala ma sanitka do nemocnice. Karlosovi sa nedalo dovolať, lebo mal nejaký míting. Môj pôrod stihol len tak tak. Chcela som totiž, aby bol so mnou pri pôrode,“ vraví Ceterová. Karlos však Lelu nesmierne ponížil. České média totiž informovali o jeho nevere s českou fitness modelkou Zdeňkou Černou. ,,Raz mi napísal na Facebook a začali sme sa baviť. Potom ma pozval do Prahy na zápas minulé leto, kde bola aj tehotná Lela. A tak to začalo. Potom sme sa začali schádzať po dobu, čo som bola v Česku,“ opísala silikónová blondína, ktorá inak žije v Nemecku. ,,Vedela som, že má priateľku, ale práve som bola nezadaná, a tak som to brala ako dobrodružstvo. Nijako mi to nevadilo,“ povedala Zdeňka bez obalu Blesku. Nevera sa prevalila vďaka fotografii z kúpeľne, ktorú zverejnila jeho milenka.

Dôvod rozchodu Lely a Karlosa bola práve táto žena

Hoci ich vzťah narušila nevera populárneho bojovníka, hrdá mamička nevylučuje, že by sa ešte v budúcnosti mohli dať opäť dokopy. „S Karlosom sme dvaja rozumní ľudia. Podľa toho sa aj chováme, rešpektujeme sa a komunikujeme spolu každý deň. Mnoho žien ma za to obdivuje. Nie som zástancom toho, aby sme si robili zle. Môžeme spolu predsa vychádzať aj na úrovni,“ tvrdí Lela.

V šatách od Jany Pištejovej odhalila svoje prednosti

Nechce totiž, aby bola jej dcéra ukrátená o otca. Vémola si dcérku zatiaľ sám neberie. Teraz v prvom rade potrebuje mamu, ktorá ju okúpe, nakŕmi a uloží spať. Lela je vždy pri stretnutiach otca s dcérou. Často dostáva otázku, či sa s bojovníkom MMA ešte dajú dokopy. „Nehovorím NIE, ani ÁNO. Uvidíme ako sa situácia vyvinie. Karlos by ma chcel späť, no my ženy sme iné a potrebujeme čas. Môj bývalý partner však rodinu miluje a o mňa stále bojuje,“ priznáva bývalá playmate.

Sebestačná a priebojná

Potom ako sa rozišli, odcestovala naspäť do rodnej Bratislavy, kde má svoj byt. Nie je odkázaná na financie od muža, dokáže sa uživiť aj sama. „Aktuálne som na materskej, no živí ma Instagram. Mám dohodnuté viaceré spolupráce, ktoré ma bavia. Rozbieham aj vlastný biznis. Potrebujem mať pocit, že som sebestačná. Chcem ukázať dcérke, že aj jej maminka pracuje. Môj bratislavský byt jedného dňa zdedí ona,“ hovorí. Chce sa o dcérku postarať so všetkým, čo k tomu patrí. „Karlos veľmi dobre vie, že sa viem postarať. Nikdy by som sa nestratila. Som veľmi priebojná žena,“ tvrdí o sebe. Ich spoločná dcérka Lilly má aktuálne desať mesiacov. V jej výchove má modelka jasno. „Chcem mať s Lilly kamarátsky vzťah. Túžim po tom, aby sme boli parťáčky. Bola by som rada, aby sa mi zdôverovala aj v závažných veciach a vtedy, ak bude mať ťažkosti. Chcem tu byť pre ňu ako bola vždy pre mňa moja mama,“ uzatvára svoj príbeh Lela Ceterová.

foto: profimedia, instagram


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

EXKLUZÍVNA SPOVEĎ Podvedená Lela Ceterová o Vémolovi: Karlos by ma chcel späť

Najnovšie