Hráči Leicestru, foto:instagram

Leicester remizoval v šlágri 15. kola PL s Manchestrom United 2:2

Futbalisti Leicestru City remizovali v sobotňajšom šlágri 15. kola anglickej Premier League s Manchestrom United 2:2. Leicester je v neúplnej tabuľke druhý o bod pred svojim sobotňajším súperom.

Gólový účet stretnutia otvoril v 23. minúte Marcus Rashford. Z pravej strany vystrelil pozdĺž pokutového územia stredopoliar Daniel James, k lopte sa vzápätí dostal Bruno Fernandes, ktorý ľahkým dotykom zmenil trajektóriu lopty a poslal ju do pokutového územia. Útočník hostí vzápätí nedal brankárovi Kasperovi Schmeichelovi šancu. Domáci vyrovnali v 31. minúte, keď Harvey Barnes prekonal ľavačkou Davida de Geu strelou k ľavej žrdi. Po prestávke vrátil hosťom vedenie Bruno Fernandes, ale posledné slovo mal domáci Jamie Vardy, ktorý päť minút pred koncom upravil dvanástym gólom v sezóne na konečných 2:2.