eReport.sk
Komička Simona v relácii vyjadrila svoj názor. Cibulkovej exotické pobyty neschvaľuje, foto: rtvs

Legendárne zelené šaty idú do dražby: Komička Simona pomáha, kde sa dá!

Pamätáte si na zelené šaty, v ktorých ostro kritizovala Dominiku Cibulkovú (31)? Komička Simona (27) sa rozhodla ich vydražiť. Jej dôvod vás dostane!

Tieto šaty sa stali dozaista legendárnymi! Komička Simona Salátová v zelenom outfite v relácií Silná zostava ostro kritizovala Dominiku Cibulkovú a jej slabosť pre luxusné dovolenky v čase pandémie. Simona ako „pani v zelenom“, ako ju nazvala známa tenistka, sa rozhodla pre správnu vec a šaty chce vydražiť. Pomôcť chce osamelej mamine, ktorá môže prísť o dcérku. „POZOR,DÔLEŽITÉ! Pamätáte si ešte na ,,pani v zelenom“? Nechali sme sa so sestrami z drobne store inšpirovať a rozhodli sme sa vydražiť tieto legendárne šaty a celý výťažok venovať Stelke a jej maminke. Byť slobodnou mamou je naozaj ťažké a každá pomoc je na nezaplatenie. Verím, že aj vďaka tomuto bude môcť Stelka ostať so svojou mamou, sama viem, aké je to dôležité. A niekedy rozmýšľam, aký by bol život, keby sa to podarilo mne,“ napísala na svojom Instagrame Simona.

Foto: Instagram

V statuse pokračovala aj ďalej. „Každopádne ten, čo mám je skvelý, lebo mám možnosť v tejto chvíli SPUSTIŤ DRAŽBU! Trvať bude do nedele a dražiť môžete v komentároch alebo do súkromnej správy. Úvodná cena je 159€ a šaty sa vedia upraviť aj na vaše miery. Tak poďme na to!,“ napísala svojim priaznivcom. Ukázala tak, že má nielen zmysel pre humor, ale aj dobré srdce.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Legendárne zelené šaty idú do dražby: Komička Simona pomáha, kde sa dá!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti