eReport.sk
Martin Chodúr, foto: facebook

Lásku mu nepriali: Martin Chodúr napísal svojej partnerke krásne vyznanie!

Po rokoch priznal, ako to naozaj bolo. Českému spevákovi Martinovi Chodúrovi (31) lásku s Ivonou Selníkovou (47) nikto neprial. On aj napriek tomu z lásky zotrval.

Keď pred rokmi začal Martin Chodúr chodiť so staršou a úspešnou Ivonou, tak mu ich vzájomnú lásku nikto neprial. Boli sami proti celému svetu, ktorý ich láske neveril. Po rokoch Martin prehovoril a povedal, ako to naozaj bolo. „Dnes je tomu 11 rokov, čo sme sa stretli na párty a zlé jazyky (vrátane mojej rodiny) si nielen želali, ale vraj to bolo na dva mesiace, tým lepšie, že dva roky. A nie viac. Dnes nemáme prognózy. Bola to dlhá a krutá doba a len veriť a neodchyľovať sa od vlastných pocitov a zradiť ich bolo to, čo zastavilo predovšetkým trápne útoky a prenieslo nás do dnešných dní,“ napísal Chodúr.

V statuse na sociálnej sieti pokračoval: „A o pozícii vtedajšej vydatej Ivonky vo vysokej manažérskej funkcii, ktorá sa zamilovala do mladého chlapca, sa mi vôbec nechce písať. Nepamätáme si slabú výnimku nikoho, kto by nás vtedy verbálne podporil. Urobili sme si názor na veci a tie okolo nás a určite poznáme hodnotu nášho vzťahu. Nemeria sa ani vekom, ani peniazmi. Tak bojuj o svoju lásku a nenechaj si ju vziať nikým – aj keby bol jediný, kto jej verí tak, ako my na začiatku,“ napísal krásne vyznanie svojej partnerke, s ktorou vychovávajú spoločného syna. Reči neprajníkov už neriešia a sústredia sa iba na svoj pekný a láskyplný vzťah.

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport