eReport.sk
Adela a Viktor, foto: profimedia

„Štyri roky od romantiky pri panviciach a sporáku,“ vtipne okomentoval Viktor Vincze svoje požiadanie o Adelinu ruku

Už sú spolu štyri krásne roky! Presne v tom čase požiadal Viktor Vincze (30) o ruku Adelu, vtedy Banášovú (40), v markizáckom Teleráne. Láska v ich živote rozhodne nechýba ani dnes.

Na svätého Valentína si Viktor Vincze pokľakol a v priamom prenose ju požiadal o ruku. Dnes sú Vinczeovci stále rovnako zamilovaní a láska nie je to, čo by v ich živote chýbalo. Na udalosť, kedy oslovil s ponukou na sobáš ženu svojho srdca, si Viktor zaspomínal aj na Instagrame. „Štyri roky od romantiky pri panviciach a sporáku. Gýčové a trápne? Možno. A možno úprimné a autentické. Nepodliehajme stereotypom, čo sa má a čo nie. Dnes je Valentín,“ americký komerčný sviatok,“ ktorý z nás chce “vycucať peniaze”, alebo aj deň, keď máme oficiálnu príležitosť urobiť niečo láskyplné. Je na vás, čo si z toho vyberiete. A nech to vymyslíte akokoľvek, bude to navždy vzácna spomienka najmä vás dvoch… a jednej produkčnej v rifliach sediacej v pozadí,“ napísal k spomienke Viktor.

Dvojica má pekný vzťah, v ktorom nechýba vzájomné porozumenie, podobné koníčky a pohľad na život. Pred pár mesiacmi prehovorila pre eReport.sk aj Adela. Prezradila, čo jej na Viktorovi imponuje. „Páči sa mi na ňom, že je veľmi slobodný. Je to radostný človek, ktorý je veľmi pohodový. Nebojí sa vecí a ťahá ma na určitej vlne odvahy a radosti. Nazvala by som to triezvy hurá systém. A to ma na ňom veľmi baví. Myslím si, že do nejakej miery som mu veľmi podobná,“ prezradila moderátorka. „Tam, kde treba, dokáže byť vecný. Vie všetko ako treba vyriešiť a zariadiť. Viktor je praktický, niekedy až tak dôchodcovsky. Tam, kde sa dá, je veľmi ustrelený, bláznivý, a to je pre mňa z mnohých ohľadov vhodné. Niekedy je nesmierne hraničný. Prestreľuje a mňa to v určitých situáciach nesmierne baví.“

Odoberať
Upozorniť na
guest
0 Komentáre
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Sledujte nás

Nehanbite sa, ozvite sa. Radi sa stretávame so zaujímavými ľuďmi a nachádzame nových priateľov.