eReport.sk
Eduard Heger a Zuzana Čaputová.
Eduard Heger a Zuzana Čaputová. Foto: tasr

Láska či dostupné bývanie? Čo potrebuje rodina? Tu sú želania prezidentky a premiéra

Prezidentka SR Zuzana Čaputová si želá, aby bola pre každého jeho rodina miestom bezpečia, lásky a opory. Rovnako aj premiér Eduard Heger (OĽaNO) pridal všetkým prianie krásneho Svetového dňa rodiny. Politici svoje stanoviská zverejnili na sociálnej sieti v súvislosti so sobotným Medzinárodným dňom rodiny.

“Ako spoločenstvo však musíme dosiahnuť, aby sme boli aj lepšou oporou pre každú jednu rodinu, akúkoľvek má podobu,” povedala hlava štátu. Doplnila, že rodiny potrebujú najmä dostupné bývanie a istotu príjmov na dôstojný život.

Podľa nej rodiny potrebujú možnosť zladiť si súkromný a pracovný život a tiež rýchlu a účinnú sociálnu podporu v prípade, ak je rodina v ohrození. “To všetko musí byť naším spoločným cieľom,” dodala prezidentka.

Zdroj: fb/zcaputova

“Priatelia, prajem vám krásny Svetový deň rodiny, ktorý ste dúfam strávili s tými najbližšími. Rodinu nevystihuje veľkosť či bohatstvo, ale láska. Je to základ, z ktorého vychádzame a ktorý má najväčší vplyv na to, kým sme. Ak funguje rodina, tak sa všetko ostatné dá v živote zvládnuť, no nič nám nenahradí pocit lásky a bezpečia rodinného kruhu,” napísal Heger.

Zdroj: fb/premier.sr

Zdielať / poslať / tlačiť
Odoberať
Upozorniť na
guest
1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

Čítajte viac…

Politika

Správy

Šport