eReport.sk
Stella Tennant, foto: profimedia

Lagerfeldova múza Stella Tennant spáchala samovraždu!

Modelingový svet je v slzách. Navždy ho totiž opustila modelka Stella Tennant (50). Jej smrť nebola prirodzená. Hviezda, ktorá pózovala pre Vogue a značky Calvin Klein, či Chanel, si siahla na život sama. Jej najbližší povedali, že mala v poslednom čase psychické problémy.

Ikonická modelka Stella Tennant oslávila 17. decembra svoje päťdesiate narodeniny. O päť dní neskôr spáchala samovraždu. Kráska sa v minulosti preslávila množstvom reklamných kampaní. Predvádzala pre Calvina Kleina, Chanel a Burberry a bola múzou zosnulého návrhára Karla Lagerfelda. Zomrela vo svojom dome v Škótsku.

Jej rodina potvrdila, že charizmatická žena, ktorej v žilách kolovala modrá krv sa, bohužiaľ, nachádzala vo veľmi zlom duševnom stave. Vo svojom oficiálnom prehlásení rodina topmodelky uviedla, že Tennant mala krásnu dušu, bola nesmierne citlivou a talentovanou ženou, pričom jej kreativita a humor sa dotkli mnohých ľudí. Bohužiaľ istý čas bola chorá, trpela silnými depresiami. Vyriešila to nezvratným spôsobom.

Hovorca rodiny smutnú správu potvrdil. „Vzbudzuje to v nás najhlbší smútok a zúfalstvo. Napriek jej veľkej láske k ľuďom nevedela pokračovať ďalej. Celá rodina však posilnila snahu na zvyšovanie povedomia o duševnom zdraví.“

Po modelke ostali štyri deti, tri dcéry a syn. S bývalým partnerom Davidom Lasnetom žila dvadsaťjeden rokov. Minulý rok sa rozhodli manželstvo ukončiť. Polícia zatiaľ potvrdila samovraždu a vylúčila cudzie zavinenie. Špekuluje sa o tom, že modelka neuniesla starnutie a rozpad dlhoročného vzťahu. Núdzu o prácu však nemala. Smútia za ňou také módne hviezdy ako Stellla McCartney, Victoria Beckham, či Donatella Versace.


KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Lagerfeldova múza Stella Tennant spáchala samovraždu!

Čítajte viac…

Politika

Správy

Celebrity

Šport

Zaujímavosti