eReport.sk
Igor Matovič, foto: tasr

Kým koaliční partneri riešia prokuratúru, Matovič rozdáva rajčiny od Pavlínky


Dosť bolo politikárčenia? To si zrejme povedal expremiér a súčasný minister financií Igor Matovič. Kým sa jeho koaliční partneri a opoziční rivali predbiehajú v komentovaní rozhodnutia generálnej prokuratúry, šéfa OĽANO zamestnávajú obyčajné témy.

Matovič sa totiž na sociálnej sieti pochválil domácou úrodou rajčín. „Bio rajčinky od Pavlínky dnes putujú pani Betke na ministerstve financií, ktorá robí naj kávičku vo veľkom meste a vždy s krásnym úsmevom,“ pochvaľoval si Matovič, ktorý dúfa, že netradičný dar jeho zamestnankyňu poteší. „Pavlínka je šikovná baba, vypestovala krásne rajčiny,“ pochválila Matovičovu polovičku jedna z diskutujúcich. Niektorí sa zamýšľali nad tým, že tieto statusy majú u ľudí väčšiu obľubu ako tie, v ktorých sa minister venuje politike.

– Foto: fb/igor.matovic.7

Možno aj preto sa to začína na stránke expremiéra hemžiť fotkami zo súkromia. Nie tak dávno zverejnil svojho Mačiaka, ktorý „akože“ čosi kreslí na papier.

Nie všetci fanúšikovia však majú pochopenie pre tento druh humoru. „Mne to príde ako úbohé provokovanie národa. Máme tu iných politikov, reprezentantov štátu, ktorí dávajú zmysluplné príspevky hodné ich postavenia a máme tu toto,“ frflal jeden z diskutujúcich.

– Foto: fb/igor.matovic.7

Pri pohľade na stránky iných politikov mu treba dať za pravdu. Väčšina z nich sa venuje aktuálnemu politickému dianiu. V súčasnosti koaličných partnerov zamestnáva rozhodnutie generálnej prokuratúry o zrušení obvinení napríklad podnikateľom Zoroslavovi Kollárovi a Jaroslavovi Haščákovi ako i bývalému riaditeľovi SIS Vladimírovi Pčolinskému.

Čítajte viac:

  1. Igor Matovič (OĽaNO).

KOMENTÁRE ČLÁNKU :

Kým koaliční partneri riešia prokuratúru, Matovič rozdáva rajčiny od Pavlínky

1 Komentár
Najnovšie
Najstaršie Najviac hlasovaných
Vložená spätná väzba pre všetky komentáre
Zobraziť všetky komentáre

KOMENTOVALI STE: